Dziś bezpłatnie: PhotoWorks wystaje 3 elementy Franzis

Dziś bezpłatnie: ZDJĘCIE projektów robót 3 elementy Franzis

(Zdjęcie: Franzi / H do pobrania)

Umowa z dnia heise Pobierz oferuje Codziennie okazje oprogramowania. Do jutra - Czwartek, 2 lipca - jest wolny, zdjęcie PhotoWorks oprogramowania projektów 3 elementy Franzisa 10h.

PhotoWorks wystaje 3 elementy jest obraz ze zintegrowanymi edycji presetów. Celem oprogramowania zgodnie z zaleceniami producenta: upiększać zdjęcia za pomocą jednego kliknięcia. Oferuje on łącznie 75 presetów w kategorii krajobraz, naturalne, portret, architektura, surrealistyczne i artystycznego, szczegóły można precyzyjnie regulować w trybie eksperckim.

Dziś bezpłatnie: ZDJĘCIE projektów robót 3 elementy Franzis Fotografie projekty elementów 3 jest przetwarzanie obrazu ze zintegrowanymi presetów(Zdjęcie: Franzi / H Pobierz)

Do jutra, 2 lipca, 10:00 nie jest to oprogramowanie z naszymi kolegami z H pobrania za darmo - w ramach umowy z dnia na dzień. Ta akcja heise Pobierz oferuje codziennie, w wyjątkowych przypadkach, w weekendy produkt oprogramowania w znacznie obniżonej cenie - czasem, jak teraz, nawet całkowicie darmowe.(KEH)