Maker Faire Hannover: Najważniejsze w filmie – nawet do przyłączenia się

Faire Maker Hannover rozpoczyna w tym roku z wielkim projektem obejmującym: wszyscy goście mogą uczestniczyć w zbiorowym filmu, który pokazuje twórczą Festiwal z wieloma kątami około wideo aplikacja Zipstrr.

Ten nadchodzący weekend już piąty Maker Faire Hannover odbędzie się w Centrum Kongresowego (HCC). W dniu 26 i 27 sierpnia, zwiedzający mogą spodziewać pomysłów i ekscytujące innowacje w wielu oryginalnych projektów. Widmo licznych wystaw i warsztatów obejmują drukowanie 3D, robotyka, elektronika majstrować przy mini-komputerów, galanterii, Internet rzeczy, ale także klasyczny prac ręcznych i rzemiosła. Jakie specjalne pasemka oczekują gości, pokazując nasz film.

Film w koprodukcji

Zipstrr App
Zipstrr App

Ci, którzy chcą wziąć udział w filmie o Maker Faire sama Hannover, można z jego klipów nakręconych na miejscu za pośrednictwem App Zipstrr odegrać swoją rolę w filmie społeczności. Od wszystkich przesłanych 10-sekundowe klipy zamontowany Zipstrr na koniec dnia festiwalu kompilacja, która zostanie przedstawiona w Internecie. Dobrym sposobem, aby nie tylko wydarzenia z danego dnia, ale również spojrzeć na Maker Faire razy z widzenia innych użytkowników.

Aplikacja jest dostępna zarówno dla Androida i iOS. Pod linkiem https://c.zipstrr.com/MAKERFAIRE nie tylko aplikacja w odpowiednim sklepie można pobrać, to skończy się w samym projekcie filmowym prawej.

Warsztaty i wykłady

W uzupełnieniu do 800 producentów w 170 kabin, prezentując swoje projekty i projekty, można być aktywna w ponad 30 różnych warsztatów i samymi organizacjami rąk o ofercie i uczyć się nowych technik. Ofiary zakres działań do lutowania poznają biżuterii kucia, przędzenie wełny, ręcznie drukiem, druk do projektowania 3D ekranie. Uwaga: Rejestracja jest wymagana z góry na niektóre warsztaty z programu, liczba miejsc jest ograniczona!

Maker Faire

Maker Faire

Maker Faire są technologia i twórczy festiwal dla całej rodziny, które odbywają się na całym świecie. Tam wszystko dostać swoje pieniądze, którzy lubią majsterkować, konstruować, wymyślać, eksperyment, skrzypce, rośliny dłoń i recyklingu. A faire Maker inspiruje twórczy i zabawny stosowanie materiałów i technologii oraz zachęca ludzi podobnie myślących rozmawiać. Przede wszystkim goście mogą również dotknąć i spróbować się z rzeczy: w liczne praktyczne działania, takie jak eksperymentów, warsztatów i projektów artystycznych.

  • Maker Faire Berlin
  • Maker Faire Hannover
  • Maker Faire www (D / A / CH)
  • Wszystkie daty i terminy rejestracji
  • Maker Faire Biuletyn
  • Page Maker Faire tematy

Są też w ciągu dwóch dni około 40 prezentacje w trzech pomieszczeniach, w których raportowanie przygotowywania na ich praktyki i uzyskać dla początkujących i zaawansowanych nowych spostrzeżeń i praktycznych wskazówek. Oczekuje się, że punktem kulminacyjnym tutaj, aby być miejscem spotkania wielu YouTube sceny gwiazdami jak Laura walka Giaco Whatever, Get ręce brudne, RedSmith na Dokonywanie w sobotę i niedzielę o godzinie 13 rano.

Piątek - Dzień Studenta

Faire Maker Hannover rozpoczyna się w piątek, 25 sierpnia, w Dzień Studenta 9-14 PM. W piątek festiwal generalnie nie jest otwarty, ale tylko dla grup szkolnych i nauczycieli. Za wstęp jest wolny, ale tylko po wcześniejszym uzgodnieniu możliwości, które mogą być dostarczane z góry nad siatką, ale również bezpośrednio w piątek na miejscu.

W sobotę i niedzielę Maker Faire Hannover jest wtedy otwarty dla wszystkich i od 10 do 18 godz. Bilet dni (dla wszystkich ponad 16 lat) kosztuje 15 euro (ulgi 10 euro), dzieci do lat 6 są bezpłatne. Bilet rodzinny na dzień uprawnia jeden do dwóch osób dorosłych i troje dzieci - ale tylko czterech ludzi - po wejściu w cenie 32 euro. Kto chce przyjść na oba dni, płacisz za jedną osobę 22,50 € (zredukowane 15 €), a za bilet rodzinny 48 euro. Można wstępnie kupić on-line, wszystkie bilety.