CreateJS wiązki biblioteki dla programistów HTML5 i Flash

We współpracy z Adobe ma zespół do przyznania Skinner (gskinner.com), który pracował w tym czasie dla Microsoft już na technologii HTML 5 demo Piraci Miłość stokrotki, nowa biblioteka JavaScript dla HTML5 i Flash / AIR dewelopera zaprezentowane. CreateJS łączy szereg istniejących bibliotek do odtwarzania grafiki, audio i elementów Flash. Ponadto kolekcja zawiera swój własny zestaw narzędzi, które mogą być eksportowane do zawartości HTML5 z platformą Flash Pro.

Na CreateJS podstawowych wiązki czterech JavaScript bibliotek EaselJS, TweenJS, SoundJS i PreloadJS wciąż w fazie rozwoju dla wstępnego ładowania różnych składników. Ponadto Adobe aplikacja AIR Zoë jest zawarte w pakiecie z których animacje SWF można wyeksportować arkusz dla EaselJS jak Sprite.

Zupełnie nowy jest Toolkit CreateJS że gskinner.com został opracowany we współpracy z Adobe. Oferuje on znacznie więcej funkcji niż Zoë i umożliwić programistom Flash Pro eksportować treści, takich jak ikony, wektory, animacje, mapy bitowe, dźwięku i tekstu. Dane dostarczone z Toolkit jako biblioteki obiektów, które mogą odwołać się bezpośrednio powyżej CreateJS i HTML5 wtedy.

Biblioteka nowe CreateJS powinny być dostępne w ciągu najbliższych tygodni createjs.com. Dokumentacja, pokazy i różne tutoriale że gskinner zespół chce również opublikować. Dla licencji, grupa nie posiada informacji - ale jak większość bibliotek już ujęte są open source na licencji MIT, można spodziewać się porównywalna forma licencja CreateJS. Nieco dłużej opracowany wspólnie przez Adobe Toolkit będzie długo czekać, co więcej, bo Adobe wciąż nie może dostarczyć informacji o jego dostępności.(R)