Modułowy, lepiej udokumentowane i PHP 7 – Zend Framework 3 został wydany

Modułowy, lepiej udokumentowane i PHP 7? Zend Framework 3 został wydany

Po kilku latach rozwoju, nie ma wreszcie nową większe uwalnianie popularnych ram PHP i poza ramami Micro.

Plan był taki, że faktycznie Zend Framework będzie pochodzić z nowych głównymi wydaniami każdy półtora roku do dwóch lat. Spośród nich, twórcy ramach PHP, które ogłoszonego wraz z wydaniem wersji 2 we wrześniu 2012 roku miał jednak przyjąć wkrótce. A później, planowane na jesień 2015 data premiery nie mógł ich pomieścić. Ale teraz czekanie się skończy, ponieważ wersja 3 z Zend Framework jest już oficjalnie dostępny.

zmodularyzowany Framework

Większość zmian ma charakter strukturalny. To tutaj, na przykład, przydział niektórych elementów we własnym wersjonowanymi projektów. Odbywa się to w celu ponownego wykorzystania tych składników łatwiej i gdzie indziej tak aby przyspieszyć proces rozwoju. Ważne jest również, że pod koniec ubiegłego roku wydała PHP 7.x jest obsługiwany przez nową wersję.

Opracowując nową wersję językową, ale również z poprzednim PHP 5.x do czterech razy większą wydajność obserwowany. Minimal PHP 5.6 jest obecnie przewidziany Zend Framework. 3 Przestarzała uwolnienie pasma pod numerem wersji 1.x nie jest już rozwijany, nie jest w najlepszym razie tylko poprawki bezpieczeństwa - i tylko do końca września 2016th

Dokumentacja i Micro Framework

Do przełączania z rozwiniętym z Zend Framework 2 wnioski MVC (Model-View-Controller), aby ułatwić nowa wersja zapewnia użytkownikom dużą ilością udokumentowanej ścieżki migracji dostępnych jest wprowadzenie kilku zmian potrzebne. Ponadto, ogólnie świetny uwagę zwrócono na dokumentacji. Więc po prostu taki jest przechowywany w każdym repozytorium komponentu. Nowe funkcje w przyszłości zostać przyjęte jedynie w zakresie w jakim zostały one również udokumentowane.

Nowe ścieżki w końcu bieżnika deweloperów z wprowadzeniem odrębnej middleware Micro ramowej. Ekspresyjny jest uważany za przyszłość rozwoju PHP ze strony deweloperów ramowych, w przeciwieństwie do dużych MVC ofertą pełnej stosu.(Ane)