Prawo aplikacja do testowania i publikowania Appium

treść
  1. Prawo aplikacja do testowania i publikowania Appium
  2. iOS, Android
  3. wniosek
  4. Przeczytałem na jednej stronie
Prawo aplikacja do testowania i publikowania Appium

Zwłaszcza w bardzo rozdrobnionym środowisku mobilnym z coraz krótszymi cyklami uwalniania ramy automatyzacji open source odgrywają ważną rolę. Mnogość ofert adresowanych do różnych podejść wyzwaniom testowania mobilnego. Poniżej podano system testowania Appium przedstawiono jako przykłady.

Pytany dlaczego znaczenie testowania telefonu generalnie zwiększa można w zasadzie
Przytrzymanie: Dla każdego, kto rozwija aplikacje mobilne lub mogą być rozwijane, istotne jest, aby sprawdzić te rozsądne. Błędy w jednej aplikacji może nie tylko kosztować tysiące euro, ale również zniweczyć ich użytkownikom i odstraszyć klientów długoterminowy biznes. Tutaj można szybko do drugiego pytania: Dlaczego chcesz umieścić w aplikacjach mobilnych na zautomatyzowanych testów?

Powody, dla automatyzacji tutaj są takie same jak w tradycyjnym tworzenie stron internetowych - to szybciej, a testy mogą być ponownie wykorzystane na innych platformach, które mogą być ogólnie znacznie zmniejszają koszty testów.

Szybkość testowania

Chociaż badania Instrukcja jest przydatny i powinien być w każdej strategii badań, jest to dość długi i pracochłonny proces. Dzięki zautomatyzowaniu testy można w ciągu kilku minut lub nawet sekund wygasają z testerem wymaga ręcznego godzin. Takie procesy testowe przyspieszenie umożliwia jednocześnie poszerzyć kontrole i zwiększyć zakres badań, dzięki czemu firmy mogą czuć się bardziej pewnie, aby opublikować aplikację bezbłędny.

Testy Instrukcja jest nie tylko wolno, ale częściowo jest również skomplikowane, aby zwiększyć swój zasięg na które mają być testowane dysponuje znacznie. Z automatycznych narzędzi do testowania, jednak jest to łatwe, niezależnie od odpowiednich platform do wykonywania większej liczby testów i mieć je ewentualnie też równolegle.

Ze zautomatyzowanych testów, również można zaoszczędzić czas i pieniądze, po prostu mniejszej uwagę zasoby niezbędne do testowania ręcznego. Ponadto, badania obsługi wiąże się z ryzykiem, że błędy pełzanie przez powtarzające się działania testera. Zautomatyzowane testy można wykonać na obu lokalnych platform infrastruktury i cloud. Dzięki wykorzystaniu platform chmurowych zamiast drogiej infrastruktury w domu, więcej pieniędzy można zaoszczędzić.

Filozofia na czterech filarach

W opracowany pierwotnie przez Dan Cuellar Appium jest frameworkiem automatyzacji open source dla zautomatyzowanych testów natywnego, hybrydowych i aplikacji internetowych. Podobny Selen używa Appium się WebDriver JsonWireProtocol do testowania interfejsu użytkownika aplikacji mobilnych. Appium jest kompatybilny [1] zarówno Androida i iOS oraz Firefox OS, system operacyjny Mozilla Foundation nie odgrywają dużą rolę, dlatego jest zaniedbywana w dalszej części. Będąc blisko protokołu selen, ramy mogą być używane w połączeniu z serwerem ciągłej integracji łatwe. Normalnie interfejsy z otoczenia Selen może następnie ponowne dawna standaryzowane.

Jednym z głównych podejść Appium jest dostarczenie narzędzia w coraz bardziej podzielonym środowisku mobilnym z różnymi rodzajami terminali i systemów operacyjnych, która wypełnia lukę pomiędzy wszystkich tych systemów, a więc faktycznie "cross-platform" jest. Filozofia Appium opiera się na następujących czterech zasadach:

  1. Test dokładnie aplikacja jest wreszcie dostępne w App Store.
  2. Pisać testy niezależnych od środowiska i języka programowania.
  3. Stosowanie znormalizowanych interfejsów wymiany danych pomiędzy obiektami i systemami.
  4. Przyczyny i pracują na jednej i z dużym i udanej społeczności open source. Kiedy podejście open source, każde narzędzie jest tylko tak dobry, jak społeczności, która pomaga to, że ciągle doskonalić. Projekt Appium jest promowana przez fora i GitHub. teraz osiąga dużą bazę programistów, którzy starają się rozwijać równomiernie. Tak około dziesięciu wersje ukazały się samotnie, 2015.

Te cztery zasady powinny być traktowane bardziej szczegółowo poniżej.

"Test dokładnie aplikacja jest wreszcie dostępne w App Store."

W przeciwieństwie do większości innych zautomatyzowanych narzędzi SDK nie jest wymagane w Appium które przekładają kodu aplikacji dla narzędzia automatyzacji. Zatem badane aplikacja jest modyfikowana w dowolny sposób.

Podczas adaptacji w innych ram, kod aplikacji, to jest w przypadku Appium w testowanej aplikacji faktycznie do tych, o których mowa w App Store dostępnych późniejszym. Dlatego też aplikacje i strony internetowe mogą być zautomatyzowane, którego kod źródłowy nie jest znana. Więc można budować złożonych scenariuszy testowych.

"Pisać testy niezależnych od środowiska i języka programowania."

W Appium jest node.js stosowane serwera HTTP, który umożliwia wiele równoległych sesji WebDriver dla różnych platform i systemów. W tym środowisku jest również druga zasada filozofii, aby umożliwić testowanie w ramach każdej iw każdym języku, konsekwentnie realizowanej. Obecnie Appium obok Ruby, C #, Java i JavaScript obsługuje również Objective-C, PHP, Python, Perl i Clojure.

Skrypty testowe mogą być wykonywane z emulatory, symulatory i rzeczywistych urządzeń.

"Stosowanie znormalizowanych interfejsów wymiany danych pomiędzy obiektami i systemami."

Również pomysł cross-platform wypełnia Appium życiem. Jak wspomniano, można napisać testy dla systemów operacyjnych iOS, Android i Firefox OS i wykorzystanie standardowego interfejsu WebDriver ze standardami W3C. Ponieważ każdy sprzedawca ma inne podejście i mechanizm pozwoli zastosować przypadek testowy na urządzeniu, Appium używa własnego automatyzacji środowiska danej platformy na urządzeniu i wykonuje testów, jak tylko narzędzie otrzymał rozkazy od serwera Appium.