Przez krytykę stanu Wiek: WhatsApp teraz z powrotem

WhatsApp

(Zdjęcie: AP, Martin Gerten / ilustracja)

WhatsApp przyniósł z powrotem stare komunikaty o stanie: Jesteś dostępny natychmiast w Komunikator na Androida i iOS. Zatem WhatsApp odpowiedzi na liczne skargi użytkowników.

Krytyka działa: Po masywnych skarg użytkowników, komunikaty o stanie z WhatsApp ponownie dostępne są natychmiast. Wysłannik zastąpił ósme urodziny prostą linię statusu poprzez wywiercony z funkcji gdzie użytkownicy mogą publikować zdjęcia, filmy i pliki GIF, który zniknął po 24 godzinach. Podobne funkcje istnieją również w Instagram, Facebook Messenger, a zwłaszcza w snapchat.

W szkole, w pracy: Użytkownicy WhatsApp mogą określić swój status Messenger wreszcie. W szkole, w pracy: Użytkownicy WhatsApp mogą określić swój status Messenger wreszcie.

Ale użytkownicy WhatsApp nie podoba się nową funkcję: Padało opinie jednogwiazdkowy i czysty odrzucenie w przeglądach. Następnie ogłoszono WhatsApp szybko przywrócić stare komunikaty o stanie. Wszystko dobre, co się dobrze kończy.

"Brak połączenia, tylko WhatsApp"

Teraz stary stan można ponownie znaleźć w ustawieniach WhatsApp. Aby zapisać wiadomość informacji, trzeba dotknąć profilu tam. różne komunikaty są gotowe wcześniej jako "niski poziom baterii" złożeniu. Dla własnych wiadomości tekstowe i emotikony maksymalnie 139 znaków są dostępne.

Stan jest widoczny dla wszystkich użytkowników na liście kontaktów. Podobno kilka fani nowych komunikatów o stanie znaleźć to nadal ekranie głównym aplikacji pod "status",(DBE)