400 PL koła zwiększa zdolność kart microSD

WD zwiększa pojemność kart microSD

Nowa karta microSD pojawi się pod etykietą SanDisk oferuje 400 GB pojemności. W nowoczesnych smartfonów karta powinna wystarczy uruchomić.

Największym karty pamięci w formacie microSD WD zaprezentowała na targach IFA. Fest 400 GB przestrzeni dyskowej, karta SanDisk Ultra microSDHC UHS-I zapewnia (SanDisk jest od pewnego czasu spółka zależna od WD). Mapa powinna spełniać warunki A1, więc przynajmniej jeden sekwencyjna szybkość transmisji danych od 10 s dotrzeć na czytaniu i pisaniu oraz co najmniej 500 IOPS przy zapisie i 1500 IOPS przy odczycie MB /.

WD obiecuje prędkością do 100 MB / s - ale z pewnością ma zastosowanie tylko w zakresie czytania, pisania, wartość może być znacznie niższa. Według wydrukuj obsługuje również wideo prędkości Class 10, ale to także wymaga jedynie szybkość zapisu 10 MB / s. Karta SanDisk Ultra microSDHC UHS-I będzie dostępny do 250 euro, szczegóły dotyczące premiery nie jest jeszcze,

Lat temu, dwa i pół SanDisk przedstawił również mapę z niezwykłej pojemności: 200 GB wziął kartę pamięci. Już wtedy mówiło się, że więcej pamięci po prostu nie pozwoli być rozmieszczone na dostępnej powierzchni chipa. Z dostępnych obecnie pamięci 3D TLC ale to wydaje się już nie stosuje. Największe Karty pamięci innych producentów oferuje obecnie do 256 GB.

IFA patrz również specjalny dodatek z Heise Mediów:

(II),