Razer Telefon: Razer wprowadza smartfon dla graczy

Razer Telefon: Razer wprowadza smartfon dla graczy

(Zdjęcie: Razer)

Razer telefon pokazuje zawartość z częstotliwością odświeżania 120 Hz szczególnie płynnej. Grupę docelową do 750 euro producentów urządzeń peryferyjnych Gamer przewiduje.

Po to był już koniec lipca 2017 pogłoski o smartfonie gamer z Razer, producent oficjalnie zaprezentował obwodowych tzw Razer Telefon ten tydzień. Kątowa konstrukcja przypomina modele Sony Xperia. Wyświetlacz w formacie 5,72 cala rozwiązuje z 2560 x 1440 pikseli. Takich jak Apple iPad Pro, ekran oferuje maksymalną szybkość klatek 120 Hz. Funkcja ta ma na celu zapewnienie wyświetlacz płynu i podnieś Razer Telefon od konkurencji. Użytkowników smartfonów, którzy wykorzystują swoje urządzenie mobilne głównie do gier należy zauważyć różnicę, zgodnie z Razer. W uzupełnieniu do 120 Hz, ekran może być ustawiony na 90, 60 i 30 Hz.

Lwia paszcza 835 i RAM 8 PL

W obudowie Razer wbudowany Qualcomm Snapdragon 835, który między innymi w Google piksela 2 i Samsung Galaxy S8 jest używany. Razer telefonu wykorzystuje również możliwość Q synchronizacji wiórów Qualcomm. Częstotliwość odświeżania jest dostosowywany do aktualnego kursu ramki. Dzięki tej opcji, smartphone media powinny wskazywać nie tylko płyn, ale również zaoszczędzić energię. Na pokładzie są 8 GB pamięci RAM, a LPDDR4 64 GB pamięci wewnętrznej, która może być rozszerzona przez kartę microSD. Inne funkcje obejmują baterię 4000 mAh i Quick Charge 4.0+, NFC, GPS, Bluetooth 4.2, LTE i Wi-Fi a / b / g / n / ac. Czujnik odcisków palców umieszczone w Razer umieszczony na przełączniku zasilania z boku obudowy.

Tylna kamera Razer Telefon oferuje dwa Ojektive o różnych ogniskowych. Soczewka z lekkim ogniskowej tele i 13 megapikseli ma maksymalny otwór f / 2.6. Szerokokątny obiektyw kąt z 12Mpixel pokrywa się z f / 1,75 o jaśniejsze. Razer wyposaża aparat autoportretów z ośmiu megapikseli z przodu smartphone. Razer zintegrowane w swoim pierwszym smartfonem również głośniki stereo z obsługą Dolby Atmos. W klasycznym gniazdem słuchawkowym, producent pominięte. Zakres dostaw, jednak karta dźwiękowa certyfikat THX jest wliczone który umożliwia podłączenie słuchawek i zestawów słuchawkowych.

Uruchomienie w połowie listopada

Jako mobilny system operacyjny pochodzi od Razer Phone Android 7.1.1 jest używany. Wersja premium Nova Launcher i Google Assistant jest zainstalowana. Aktualizacja do Androida 8 jest ustawiony na odbiór Razer Telefon ten rok. Smartfon jest dostępny w sklepie internetowym Razer w cenie 750 euro w Niemczech od połowy listopada. Dla uruchomienia smartphone więcej za 120 Hertz zoptymalizowane aplikacje gier są już dostępne. W tym celu współpracuje z Razer drugiej Madfinger, Square Enix i Tencent. Pierwsze zoptymalizowane gry będzie zawierać Shadowgun Legends i Final Fantasy Pocket Edition. (Denise Bergert) /(Axk)