Fitness Tracker specjalista Jawbone jest zamknięcie

Fiotness tracker specjalista Jawbone jest zamknięcie

Jawbone, producent siłowni bransoletki oraz słuchawki Bluetooth oraz głośniki, wydaje końcu złamał. Istniejący tracker będzie jednak nadal wspierać - chce rozpocząć nową firmę, że CEO Rahman.

Aktywny Tracker specjalista Jawbone jest najwyraźniej złamał. W wysoce konkurencyjnym rynku fitness spółka miała jak producenci sprzętu mogą mieć problemy, aby konkurować z tanią konkurencją z Chin, a także wobec konkurentów jak Apple z zegarkiem.

Jawbone w międzyczasie stał się największym konkurentem Fitbit, lider na rynku monitor aktywności fizycznej. Z którymi spółka spotkała się również kilka razy w sądzie, częściowo z powodu sporów patentowych. Na początku tego roku, Jawbone miał w dużej mierze zakończyła świadczenie pomocy technicznej dla swojej trackera.

Kryzys od 2016

Poprzedni wyścig jako firma rozruchu od San Francisco miała do ostatniej rundy finansowania uzyskać znacznie słabszy rating ponad już w 2016 roku ubiegłego: tylko połowa byłych trzech miliardów dolarów będzie po lewej stronie. Ogólnie rzecz biorąc, firma mówi się, że zebrano ponad 900 milionów dolarów swoich inwestorów. Ocenę będzie zdecydować, które się inwestorom udział w rozruchu dla ich pieniędzy. Należy obecnie wynosić zero.

Jawbone założyciel i szef Hosain Rahman chce zrezygnować z siłowni nie jest kompletna, ale prawdopodobnie już nie produkują sprzęt. Jako The Verge podano, założył nową firmę o nazwie Jawbone Zdrowie Hub i już zatrudniony na kilku pracowników Jawbone. Sam kiedyś Jawbone jest obsługiwany, Rahman chce wykorzystać swoją nową firmę, Tracker został sprzedany.

(Zjednoczone Królestwo)