Logitech Harmony link odłączony wymienia pilot uniwersalny darmo

Logitech Harmony link Abeschalteter wymienia pilot uniwersalny darmo

W marcu 2018 Logitech sprawia, że ​​pilot uniwersalny Harmony link bezużyteczny. Właściciel urządzenia z systemem burzę Forum - teraz Logitech zastąpi wszystkie jednostki dotknięte bezpłatnie.

Logitech chce głośnej krytyki ze strony użytkowników Harmony wszystkie linki, które mają być zamknięte w marcu przyszłego roku, aby wymieniać bezpłatnie na piaście Harmony. Firma elektronika pisze w blogu. Harmony Hub jest nowsza wersja uniwersalnego pilota Harmony łącza, które będą kontrolować nie tylko sprzętu kina domowego i innych przedmiotów w domu inteligentnego.

Logitech na marzec 2018 usłudze Cloud do którego Harmony Link zależy. W ten sposób uniwersalny pilot jest bezużyteczny. Ten krok z powodu rozkładających Logitech z licencją bezpieczeństwa, odnowa gospodarcza sam nie miałoby sensu. Według Logitech, podstawa użytkownik Harmony Link i jest bardzo mały.

Odpowiedź na zarzuty

W oficjalnych forach częściowo silnie krytykowane proponowany przebieg Logitech było głośno, wzywa również do działań prawnych zostały wyrażone. Logitech chciał początkowo oferować tylko klientów, których roczna gwarancja była nadal aktywna, darmowych zamienników. Wszyscy pozostali klienci powinni mieć na osiedlenie się na 35-procentową zniżkę na piaście Harmony. Teraz wszyscy właściciele Harmony Link może przełączyć się bez dodatkowych kosztów do piasty Harmony. Logitech skontaktuje kupującym e-mailem.

amerykańskie media, w tym Bleeping komputer miał również odnotowała sprzedaż w którym Harmony link zostały sprzedane po obniżonej okresie gwarancyjnym trzech miesięcy kilka miesięcy temu. Te oskarżenia zaprzecza Logitech. Link Logitech dlatego niedawno wystawiona na jesieni 2015 roku na zakup. W Niemczech Harmony Link nie było jeszcze na rynku. (Dahe)