OnePlus 5T: Pierwsze spojrzenie na aparat

OnePlus 5T: Pierwsze spojrzenie na aparat

Dane techniczne najlepszych smartfonów 5T OnePlus uległy upublicznione przed oficjalną datą premiery. c't opublikowała wstępny test aparatu.

Nowy top model OnePlus, 5T jest z 6,01-calowy wyświetlacz AMOLED w 18: 9 formacie być wyposażone w rozdzielczości 2160 x 1080 pikseli. Procesor jest Snapdragon 835 z zegarem 2,45 GHz jest używany, Adreno 540 GPU obsługuje grafiki. Pamięć zostanie wyposażony w 64 lub 128 GB pamięci 6 lub 8 GB.

Wiele funkcji są podobne do swojego poprzednika: Dual SIM, złącze słuchawkowe, w metalowej obudowie, z praktycznym MUTE / przycisk nie przeszkadzać. Urządzenie oferuje NFC, złącze USB typu C (2.0) i obsługa dwóch SIM. Bateria 3300 mAh odzyska i może być ładowany z technologii szybkiego ładowania Dash partii.

Główny aparat ponownie składa się z dwóch czujników, a 16 i 20 Mpixels. Drugi jest teraz, ale nie zoom, ale ma taką samą długość ogniskowej i przysłony jak pierwszy. C't podjęła pierwszą małą Wstępny test kamer pod mikroskopem.

Rzeczywiście zbyt wcześnie

Wielu producentów trafi przed oficjalnym uruchomieniem nowej kopii testowych produkt do redakcji odpowiednich publikacjach tak, że mogą publikować w czasie publikacji testu. Więc to stwierdził ze swojego flagowego 5T i OnePlus producenta. C't redakcja otrzymała oprócz różnych innych mediach w ostatnim tygodniu kopię testową.

Typowo redakcyjny otrzyma takiego urządzenia tylko wtedy, gdy zgodzą się na tak zwanej umowy NDA, Non Disclosure, która określa, kiedy musi być z raportów o produkcie. Pozwala to producentowi kontrolowania uwalniania informacji na temat swojego nowego urządzenia. I okazuje bezpieczne w każdych mediach rzetelności: Każdy przychodzi jednocześnie z komunikatem na zewnątrz.

c't heise online i stosować się do umów o zachowaniu poufności, ale z ważnym ostrzeżeniem, że nie czują się związani z nami od kiedy inny reporter łamania NDA. OnePlus wysłał swój sprzęt testowy 5T bez wywoływania pierwszy, datę NDA The OnePlus nazwał później. Potem tylko podano na stronie internetowej 5T, inni śladem. c't początkowo odbędzie się NDA, ale biorąc pod uwagę przecieki publikujemy specyfikacji i test aparatu jako przedsmak szczegółowego badania w nadchodzącym tygodniu:

(Dz)