E3 konferencji EA: Bez historii nie można dostać

E3 konferencji EA: Bez historii nie można dostać

gatunki gry takie jak wyścigi samochodowe, sportowych lub shooter multiplayer wyszedł nawet bez własnej historii, zanim nie tak dawno temu. Konferencja E3 pokazuje, że priorytety się zmieniły w USA wydawców Electronic Arts.

Alex Hunter jest symbolem nowych Electronic Arts: fikcyjna młodych piłkarzy jest gwiazdą kampanii FIFA 17, pierwsza interaktywna historia piłki nożnej w grze wideo. W FIFA 18, odprawił jego powrót, ale już nie ma sam: Nawet Madden NFL 18 dostaje teraz tryb story ("longshot") Oraz NBA Live 18, mimo wszystko, spersonalizowanych kampanii gracz ("The One"). "Historia jest przyszłość"Wydawca US podkreślał kilkakrotnie jako część swojej konferencji E3 w sobotę wieczorem.

Naturalnie: Corocznie publikowane gry sportowe różnią się mechanicznie ledwie od swoich poprzedników. Grafika jest trochę lepiej, trochę dostrajanie również tam, ale duże punkty sprzedaży były często brakuje. Dobrym story mode od cudów pracy. W kampanii Madden Oscar zwycięzca Mahershalalhashbaz Ali zagra nowa kampania EA FIFA odsłania dotychczas słabo.

1 z 8

EA ujawnione na E3 2017 (8 zdjęć)

Madden NFL 2018

Przez cztery lata, tryb historia Madden NFL 18 była w pracach, w tym odgrywa Oscar zwycięzca Mahershalalhashbaz Ali. Dla fanów piłki nożnej całkiem obiecująco.

złodziei samochodów i akrobaci lightsaber

Również w Need for historii Prędkość Payback jest skupienie: Gracz kontroluje trzy postacie, które razem ukraść Koenigsegg Regera z jadącego samochodu ciężarowego w demo gry. Zawiesi, to pali, to sprawia, że ​​hałas: Payback to nie symulacja wyścigów, ale działanie ciężkich Arcade Racer z chłodnych wozów.

Dużo czasu prezentacji przyznał EA Star Wars Battlefront sekund Pojedyncza kampania gracz został zaprezentowany w kwietniu, na E3 jest o trybie multiplayer. Żywa publiczność uzyskać pełną grę wieloosobową w twarz robota atak stolicą Naboo z Theed. Graficznie jest to uczta dla oczu, z powodu licznych pojazdów i pomieszane Hero scen (które faktycznie patrząc od Rey i Han Solo?), Ale ma wpływ na walkę dość zgiełku i zamieszania. jest ładny, jednak, że EA chce zaoferować wszystkie przyszłe zawartości dodatkowej za darmo.

Więzienie Przerwa w kooperacji

Najbardziej ekscytująca gra konferencji E3 pochodzi z nowego studia rozwoju Josef Fares, deweloper of Brothers: A Tale of dwoma synami - jedna z najlepszych gier co-op wszechczasów. Ze swoim nowym studio pracuje na wyjście, który rozgrywany jest w trybie online lub na kanapie w trybie split-screen do przygody co-op. Obaj gracze kontrolować postać w więzieniu. Tylko wtedy, gdy dwa pracować razem, mogą uciec. Sceny przedstawione sugerują dramatyczna rozgrywka, w której do odkrywania świata gry odgrywa ważną rolę - bardzo innowacyjne i ekscytujące.

Ponadto, EA dała zapowiedź nowej gry o nazwie Bioware "hymn"Podobno gra sci-fi z gigantycznymi potworami. Prawidłowe pomysł Microsoft pękło. Microsoft Transmisja rozpocznie się w niedzielę o godzinie 23 czasu niemieckiego. (Dahe)