Okna Mixed Reality: Samsung zapowiada wirtualnych okularów rzeczywistości pierwsze wrażenia pozytywne

Samsung zapowiada wysokiej klasy Windows VR gogle, pierwsze wrażenia pozytywne

Wirtualna rzeczywistość słuchawkowy Samsung Odyssey jest kompatybilny ze standardem rzeczywistości mieszanej systemu Windows, ale być lepsze dzięki wyświetlacz OLED pod względem jakości obrazu modeli z Acer, Asus, Dell, HP i Lenovo.

A kolejne windows-mixed-rzeczywistość okulary: Po Acer, Asus, Dell, HP i Lenovo teraz Samsung ogłosił kompatybilny z nową platformą VR zestaw słuchawkowy firmy Microsoft. W ciągu pięciu znanych już modeli są wewnętrznie niemal identyczny z wariantem Samsung więcej można: Więc słuchawki są włączone (wykonane przez AKG), jak również Odyssey zapewnia wyższą rozdzielczość: zamiast dwukrotnego 1440 × 1440, istnieje obecnie 1440 × 1600 pikseli. W przeciwieństwie do konkurentów Samsung nie jest na wyświetlaczach LCD, ale na wyświetlaczach OLED.

W Samsung Odyssey słuchawki są już zintegrowane. W Samsung Odyssey słuchawki są już zintegrowane.(Zdjęcie: Samsung)

Już pierwsze pięć zestawów słuchawkowych LCD podobało nam się dobry pierwszy ponowny test, wersja OLED Samsunga jest cięcie nawet lepiej w porównaniu przynajmniej zgłosić spójnych dziennikarzy amerykańskich, którzy mogli przetestować nowe okulary: Według Alex Crantz jest różnica "prawie jak dzień i noc": Obraz filcu cieczy, a także będzie postrzegać mniej siatki między pikselami.

Cięższy niż konkurencja, również bez mechanizm składania

Kilka negatywów, ale są też: Jak Samsung okulary z 625 gramów cięższa niż wielu konkurentów, zestaw słuchawkowy Acer na przykład, waży tylko 380 gramów. brakuje także w Samsung "przyłbica"Mikromechaniki, z których można złożyć okulary szybko - przydatna, jeśli chcesz po prostu robić to, co w realnym świecie.

Zestaw słuchawkowy Odyssey jest również droższe niż okulary konkurencji: kontroler wzywa Samsung w tym 500 dolarów na (cena euro nie jest jeszcze znana), pozostałe modele są dostępne z US $ 400 lub 400 euro. Dostępne są okulary Samsung od 10 listopada, konkurencja chce dostarczyć bezpośrednio do uruchomienia Windows Update Creators konferencyjnej w dniu 17 października.(JKJ)