Lapse: Lego Millennium Falcon wybudowany w rekordowym czasie

Lego Marathon: Millennium Falcon wybudowany w rekordowym czasie

Gotową Millennium Falcon po tuningu z RGB paski i wykorzystanie Photoshop Philipp LED

(Zdjęcia: Michael Reimann, AppleTalk)

Po 10:53:01 godziny byliśmy w stanie zatrzymać termin: 7541 jednoczęściowy modelu Lego Millennium Falcon został ukończony. Wszyscy ci, którzy nie mają czasu, aby spojrzeć na płycie, można zobaczyć zapis w prawie cztery minuty upływem.

Musimy pokonać nam znany poprzedni rekord 12 godzin od budowy do największego regularnego modelu Lego, Star Wars Millennium Falcon UCS, rzeczywiście udało. Z więcej niż cztery bloki rolników, którzy jednocześnie byli odstawiono na klocki Lego, potrzebowaliśmy 10:53:01 godzin. Dzięki dla wszystkich zaangażowanych! Bo na pewno nie każdy ma czas, aby obejrzeć cały strumień, tutaj upływie toku:

W rzeczywistości, to na pewno będzie w stanie szybciej poradzić sobie, jeśli nie rozmawiamy w trakcie budowy, ignorowane pytania od publiczności i już w pierwszym kroku, żadnych błędów nie warzy, montaż przez około opóźnione pół godziny (!) - w tym dyskusji (i na szczęście ponownie odrzucone (zobacz) opcję, wywiercić zagubionej sworzeń łączący z bezprzewodowe drążenia w nagraniu YouTube z zegarem działa 9:05 godzin).

W rzeczywistości, model z czterech osób powinny być w ten sposób zmontowane w mniej niż dziesięć godzin, a jeśli pracują naprawdę koncentruje bo pewnie jeszcze szybciej.

Zakład jest!

Teraz inni budowniczowie Lego są wymagane, że podcięcie nasz rekord. Zasady są proste: Czas działa na początku rozpakowaniu, to nigdy nie więcej niż cztery osoby równocześnie pracować na modelu i próba rekord musi być udokumentowane przynajmniej w strumieniu na żywo.

Jeśli ktoś łamie rekord, będziemy konkurować o zemście. Widz będzie nam w tym celu uprzejmie jego uprzednio niewykorzystany zestaw dostępnych.

Jak można zobaczyć na obrazie zwiastuna mamy Millennium Falcon, nawiasem mówiąc, jeszcze dostrojony po szybkiej budowlano-Marathon z Lights RGB, zanim Michael Reimann, redaktor AppleTalk, poleciał z pożyczone model domu.(VZA)