Teufel Głośniki: Höllisch głośne pudełka audio Otrzymaj Bluetooth

Piekielnie głośno: ekspresy zintegrowany głośnik diabeł pole przestrzeń w nowych polach dźwiękowych

top-sprzedawców diabła: Mała Bluetooth Toner Boomster w nowym wydaniu. Teraz z wyświetlaczem, DAB + i antenę teleskopową.

(Zdjęcie: Diabeł)

Diabeł przemianowany produkty Raumfeld w piekle i posiada swoje nowe urządzenia z Bluetooth. Na IFA Berlin byli inżynierowie dźwiękowych, aby zapewnić odwiedzających i wystawców z czystym dźwiękiem.

Piekielnie głośno: ekspresy głośnikowe diabeł technologia zintegrowana przestrzeń pole do nowych pól dźwiękowych Rockster oferuje Bluetooth, gitara i mikrofon wejść i wbudowany mikser. W ciągu 20 godzin, będzie naciskać basów ciężki do 120 dB przy publiczności.

Raumfeld teraz nazywa diabłem - marka z 2010 nabytych strumieniowych specjalistów zostało całkowicie zalane przez producentów kolektorów i głośnik. Oto kilka urządzeń błędne były obok małe innowacje technologiczne zdobyłem uaktualnienia Bluetooth.

Na targach IFA, diabeł spółka miała prawie całą swoją gamę urządzeń nagłaśniającym tutaj: od słuchawek i zestawów słuchawkowych dzięki barów dźwiękowych i sieciowych systemów audio o różnych rozmiarach do przenośnych głośników Bluetooth. Zostaliśmy pokazano niektóre pasemka.

skrzynki hałasu

Górny pies był nazywany Rockster, przenośny głośnik Bluetooth - w nowo uruchomionej wersji. Diabła obiecuje, że dźwięk może być dostarczana do 122 decybeli, gdzie prekursor tylko 115 zarządza dB. Ponadto, wbudowana bateria będzie trwać do 20 godzin teraz - ale głośniki mogą być również zewnętrznie zasilać.

Ponadto Rockster oferuje dwie nie mieszające się wejść Bluetooth (4.0 z aptX) oraz połączeń dla urządzeń peryferyjnych muzycznych. Mały mikser z crossfadera jest również zintegrowany. Przenośny gruz jest technicznie już - przynajmniej, jeśli chcesz, aby przeciągnąć 30 kg. Podczas transportu okno drewna i tworzyw sztucznych wbudowane w uchwyty i koła pomóc.

kosztuje Rockster powietrza i waży nieco ponad połowa jego starszy brat. Ponieważ duża, może również para pole powietrze za pomocą kabla XLR z inną gwiazdą rocka i montażem dzięki kołnierza 35mm na statywach. kosztuje Rockster powietrza i waży nieco ponad połowa jego starszy brat. Ponieważ duża, może również para pole powietrze za pomocą kabla XLR z inną gwiazdą rocka i montowany z kołnierzem 35mm na statywach.

Dla małego hałasu pomiędzy nimi są alternatywnie nowy Rockster powietrza. Powinien ważyć tylko 15 kilogramów przytulne, ale nadal wymusić na zarysowania hałasu do 110 decybeli o wyjątkowo szerokim częstotliwości klaksonu do ludzi. Ponownie, małe biurko, które jest zintegrowane z maksymalnie czterech różnych źródeł - z których dwa Bluetooth - powinny być mieszane ze sobą.

Zarówno Rockster przyjść do końca roku na rynku - duży jeden dla prawie 1000 euro, mały brat za około 600 euro. Podobnie jak reszta nowego sprzętu, dwa Bluetooth pola są już wstępnie zamówić.

Strumieniowe głośnik w nowym przebraniu

Diabeł przejęła produktów zależnej dziedzinie przestrzeni kupiony w swoim asortymencie. Więc głośnik stereo M działa teraz pod nazwą diabła. Ustawione kosztuje około 1000 euro i jest dostępna od końca 2017th

Piekielnie głośno: ekspresy głośnikowe diabeł technologia zintegrowana przestrzeń pole do nowych pól dźwiękowych Stereo M nadal urodziła pierwsze pole przestrzeni nazw do niedawna. Teraz jest para głośników diabeł, ale przynosi Streaming multiroom technologii Raumfeld.

300-watowy Toner ostatnio również kontrolować przez Bleutooth następnego Internetu. Z pasującymi apps zaoferować szeroką gamę opcji Streaming - w tym niektóre muzyki z lokalnych lub sieciowych źródeł, pływów, TuneIn i SoundCloud i Spotify Connect.

Posiada kilka innych głośników Teufel na rękę - o mniejszych i większych odpowiedników One S, M i jeden stereo L - należy je połączyć z stereofonicznym M i może rozwinąć do systemu multi-room. Alternatywnie, złącza USB i stereo RCA są trzymane.

Kontroli fizycznych programowalne przyciski bezpośredniego wyboru kanałów i list odtwarzania, a także przyciski do toru pominięcia są z powrotem i dostępne. Przycisk Play / Pause jest teraz tkwi w kole głośności.

Pokój napełniania dźwięku telewizora

Z Cinebar One diabła miał na targach IFA, nowy pasek dźwięku w bagażu - i niezwykle kompaktowy. Środki box zaledwie 40 centymetrów, ale należy zapewnić pełny dźwięk virtual surround, dzięki zorientowanej bocznych głośników i Dolby Digital.

Piekielnie głośno: ekspresy głośnikowe diabeł technologia zintegrowana przestrzeń pole do nowych pól dźwiękowych Cinebar Jednym z nich jest dość mały dla jej pracy. Niemniej jednak, należy je wypełnić prelegent bocznego dzięki całe pomieszczenie z dźwiękiem. Kiedy Cinebar One + jest również oddzielny subwoofer to.

Pomoc czterocyfrowe Toner każdy z własnym wzmacniaczem, dźwięk echa z różnych źródeł w pokoju. Dzięki Bluetooth 4,0'S słuchania muzyki bezprzewodowo, za pośrednictwem HDMI, Cinebar Jeden telewizor muzyki z wbudowanej karty dźwiękowej USB, audio pole być podłączony również do komputerów. Przez CEC i ARC wsparcia, urządzenie powinno być również sterowanie telewizorem piloty wykorzystać.

Q4 tego roku, Cinebar Trzeba przyjść do około 270 euro na rynku. Kto ustala kolejne 100 euro więcej robi z piekła kompaktowy 6,5 „” - Subwoofer chce podłączyć bezprzewodowo do baru dźwięku.(Jube)