Polaroid Pop: Cyfrowa kamera błyskawiczne z klasycznego formatu obrazu

CES: Polaroid Natychmiastowa Pop Camera

Z Pop Polaroid ogłosił nowy aparat cyfrowy natychmiastowy, obrazy spędza 10,8 centymetrów w klasycznym formacie Polaroid 8,9 x. Obrazy są drukowane w aparacie do cynku papier fotograficzny w nowym formacie.

80. rocznica marki Polaroid zaprezentował na targach CES nowy cyfrowy aparat natychmiastowy. z "muzyka pop" może być drukuje instant w klasycznej postaci Polaroid Integral folii (8,9 x 10,8 centymetra) i wyjście klasycznej ramy Polaroid. Kiedy materiał filmowy, ale nie jest dobrze znany z materiału SX70, który jest produkowany już w obecnej wersji niemożliwe w Holandii, ale papier cynku.

20 megapikseli CMOS

W uzupełnieniu do natychmiastowej funkcji Polaroid Pop oferuje wiele funkcji obecnych aparatów cyfrowych. Więc pop dostaje 20-megapikselowy sensor CMOS i wbudowany stabilizator obrazu oraz prawie cztery-calowy ekran dotykowy LCD do robienia zdjęć i nawigacji. Podwójna lampa błyskowa LED, aby zapewnić wystarczające oświetlenie nawet w słabym świetle. Nagrywanie wideo możliwe jest w 1080p Full HD. Wszystkie zdjęcia i filmy są zapisywane na karcie microSD maksymalnie do 128 gigabajtów.

Wi-Fi i Bluetooth, Polaroid Pop można podłączyć do smartfonów lub tabletów i wykorzystywane jako mobilne natychmiastowego drukarki. Do tego odpowiednia iOS lub Android urządzenia są początkowo dołączony do aparatu. Poniższe obrazy na wolnym Polaroid Drukuj aplikacji można następnie przesłać do Polaroid Pop do druku. Ponadto, aplikacja oferuje szereg filtrów i opcji edycji obrazu. Tak powinno być w stanie dokonać ich zdjęcia twórczych i indywidualnych użytkowników.

Konstrukcja Polaroid Pop został zaprojektowany we współpracy z amerykańskim studio projektowe amunicji. Amunicja wcześniej już przeznaczony do drukarek mobilnych natychmiastowych Polaroid Zip i lifestyle działania kamery wideo Polaroid Polaroid Cube Cube i + zewnętrzny kształt.

Polaroid Pop: Cena i dostępność

Polaroid Pop zostało ogłoszone za czwarty kwartał 2017th Sugerowana cena detaliczna nie jest jeszcze znana w tym czasie.(Christoph Jehle) /(KEH)