Hands-on: Samsung Galaxy S6 krawędzi

Hands-on: Samsung Galaxy S6 krawędzi

Smartphone ze szkła i aluminium. Samsung Galaxy S6 i S6 krawędzi są iPhone zewnątrz w niczym. Mamy przekonały nas o jakość wersji Edge z zakrzywiony wyświetlacz siebie i naszych wrażeniach zapisanych w filmie.

Technicznie, top smartfony Samsunga były zawsze aktualne i ustawione w górę musiały być mierzone przez konkurentów standardów. Zawsze producent zbudował najszybsze procesory i najładniejsze wyświetlane w Galaxy S5 i Co .. Ale czas był krytykowany, gdy przyszło do obudowy smartfonów: Tanie plastikowe i metalowe imitacje były częścią koncepcji.

Z Galaxy S6 i S6 Galaxy Edge, firma po raz pierwszy inna droga i produkuje na przykład ramka obudowa wykonana z aluminium. Cała tylna składa się z płyty szklanej wykonany z Corning Gorilla Glass 4. Jest odporny na zarysowania i nie jest skok na nierównym podłożu do sprawy od jednego metra. Mimo że szkło wygląda bardzo szlachetne, ale także przyciąga odciski palców. Mieliśmy kilka sekund urządzenie w dłoni, po czym z powrotem był już pokryty tłustych plam. Kto jest właścicielem przykład, iPhone 4S, zna już ten problem. Więcej wrażenia w filmie.

1 7

Samsung Galaxy S6 krawędź (7 zdjęć)

Samsung Galaxy S6 krawędzi

1 z 8

Samsung Galaxy S6 (8 zdjęć)

Samsung Galaxy S6

(HCz)