Humblebundle.com pierwszy sprzedany e-książek

Pokorny zespół Bundle wchodzi nowe terytorium ponownie: Na teraz dość słynnej kampanii sprzedaży osiem DRM eBooks będzie Humblebundle.com teraz sprzedawane na siebie, aby być ustalona cena. Po udanych akcji Humble Bundle z grami dla Linuksa, Mac OS X i Windows, koncepcja została już z powodzeniem rozszerzyć na android gry i muzykę. Teraz Humble Bundle maker po raz pierwszy oferują cyfrowe materiały do ​​czytania i może opierać się na znanych autorów, takich jak Neil Gaiman, Cory Doctorow i Johna Scalzi. Jak zwykle, kupujący może zdecydować, w jaki sposób dochody między autorów Humble Bundle zespół, Electronic Frontier Foundation (EFF), a akcja "Dziecinnie Charity " ma być podzielone.

Pokorny eBook pakiet zawiera Anglojęzyczny science fiction i fantasy książki "Pirate Cinema" Cory Doctorow, "Pompa Sześć i inne opowiadania" Paolo Bacigalupi, "Zoo Miasto" Lauren Beukes, "inwazja" Mercedes Lackey i "Dziwniejsze zdziała" i "Magia dla początkujących" Kelly Link. Kto płaci więcej niż przeciętnie - obecnie to 12.03 dolarów - również dostaje komiksu "Stosunek sygnału do szumu" Neil Gaiman i McKean i Zapisz "Wojna starego człowieka" Johna Scalzi.

W przyczepie na Humble eBook Bundle of kanadyjski autor Cory Doctorow wyraża nadzieję, że wiele dołączyć tę akcję i pokazać, że e-książki można odnieść sukces nawet bez restrykcji DRM. Komercyjnie udany science fiction autor Doctorow będzie przez lata dawać przykład i sprzedał swoje książki m.in. DRM poprzez swoją stronę internetową. Niektórzy nie jest za darmo, na licencji Creative Commons dostępna do pobrania.

Osiem książki są dostępne do pobrania, dzięki czemu można je czytać na smartfonach, stoły i czytniki e-book łatwo do PDF, ePub i Mobi. dostawcy bez środków DRM jak w przeszłości w Humble Bundle gier. Z niedawno zakończone Humble Indie Bundle 6 ponad dwa miliony dolarów zostały wygenerowane.(Lmd)