Minecraft Education Edition: Minecraft do nauczania

Minecraft do nauczania

(Zdjęcie: Mojang)

Microsoft planuje zaoferować popularne nauczycieli Minecraft Mod MinecraftEdu jako samodzielny wersji gry na klasie.

Microsoft i Mojang Minecraft ekspres mają "Minecraft Education Edition" ogłosił zoptymalizowana dla wersji klasie słynnej gry budowlanego. Education Edition będzie początkowo dostępny w darmowej wersji próbnej z letnim 2016th

Nowy pomysł używać Minecraft w klasie, ale to nie jest: fiński deweloper "TeacherGaming" już utworzony w 2011 roku modyfikacji do Minecraft, modyfikowania, wśród innych treści łatwiej z nauczycielami i uczniami może wykonać kopie swoich projektów z wirtualnej kamery w grze. Mod "MinecraftEdu" stosuje się więcej niż dziesięć tysięcy szkół w ponad 40 krajach na bieżąco.

Minecraft Education Edition jeden rok swobodnie korzystać

Microsoft oficjalnie przejęła mod. Użytkownicy MinecraftEdu powinny nadchodzącego Minecraft Education Edition można korzystać bezpłatnie - ale tylko przez rok. education.minecraft.net w miejscu, gdzie prefabrykowane treść lekcji mają być oferowane do pobrania w przyszłości, aby Mojang i Microsoft nie komentować ich oczekiwań cenowych. Według raportu BBC Microsoft planuje roczną użytkowaniu Cena obejmuje wdrożenie serwera 5 dolarów za nauczyciela i ucznia. Studenci muszą kupić własną wersję Minecraft budować więcej w domu na swoich projektach Minecraft-szkolnych.

Microsoft miał szwedzką firmę oprogramowania Mojang z Minecraft twórca Markus "karb" Persson w 2014 roku nabył za 2,5 mld dolarów. Pierwsze wyniki nabycia była wersja systemu Windows Phone z Minecraft Pocket Edition Minecraft i pochodzą z systemu Windows 10 (ROP)