Aktualizacja Navigon dla iPhone integruje sieci społecznych

nadchodząca wersja MobileNavigator dla iPhone jest jeszcze do obliczenia trasy na lepsze doświadczenia z przeszłości.(Zdjęcie: Navigon)

Nadchodząca wersja 1.5.0 z Navigon MobileNavigator dla iPhone zawiera łącza do sieci Twitter i Facebook. To pozwala użytkownikom na wysyłanie ich aktualną lokalizację, do miejsca przeznaczenia lub ich obliczonych przez oprogramowanie nawigacyjne przyjazdu jadąc przyjaciół i znajomych. Jednocześnie powinno być możliwe, aby dostarczyć te dane z dodatkowych komunikatów. Ponadto Navigon Mobile Navigator uzupełnia funkcję MyRoutes, który znajduje się już w niektórych autonomicznych urządzeń firmy w Hamburgu.

Ta funkcja oblicza optymalne trasy w oparciu o dotychczasowe doświadczenia w odniesieniu do stylu jazdy użytkownika i gęstości ruchu w określonych godzinach i dniach tygodnia. Funkcja MyRoutes obliczona na podstawie tych trzech różnych tras, od którego użytkownik może wybrać.

Mobile Navigator 1.5 mogą publikować położenia, przeznaczenia i czas przyjazdu na Twitterze.(Zdjęcie: Navigon)

Wraz z aktualizacją 1.5.0, mapa MobileNavigator dla iPhone z poglądami krajobrazowych 3D może "Widok panoramiczny" aufhübschen. Zamiast nachylona, ​​płaska mapa pokazuje gór map i krajobrazów. Jednak klient musi zapłacić roztocza o niecałe 10 euro.

Wersja 1.5.0 Mobile Navigator dla iPhone będzie Navigon - oferta na początku kwietnia w App Store - jeśli Apple wypuszcza aktualizację do tego czasu. Wariant z mapami Europy bije z 100 euro do ceny, dla posiadaczy wcześniejszych wersji, aktualizacja jest bezpłatna. Pod koniec lutego, aby uzyskać wersji europejskiej w wersji 1.4.0 za niecałe 75 euro, a serwis informacyjny ruch internetowy jest tańszy w tym czasie i kosztuje zamiast jednorazowo 25 euro 15 euro.

(Daniel Lüders) /(ACB)