Taxi przez WhatsApp teraz dostępny w MyTaxi

Taxi przez WhatsApp teraz dostępny w MyTaxi

(Zdjęcie: MyTaxi)

Spółka zależna Daimler oferuje swoim użytkownikom teraz też można zamówić taksówkę na popularnej Messenger. MyTaxi również znalazł sposób jak klienci mogą następnie dokonywanie płatności bezgotówkowych.

Po Taxi Niemczech zależną Daimler MyTaxi oferuje teraz możliwość zamówienia taksówki z Messenger WhatsApp. W tym celu użytkownik musi najpierw dodać numer telefonu 0170 3366650 do swoich kontaktów, a następnie uruchomić czat z tego kontaktu w WhatsApp i wysłać własną lokalizację. Porządek musi być ponownie potwierdzone „Tak”, a następnie MyTaxi informacji, w tym o tym, kiedy taksówka przyjeżdża. Do chwili przybycia pojazdu może jeszcze zrezygnować z „odwołania”.

Zarejestrowani użytkownicy, którzy już złożyli ofertę w app (kartą kredytową lub PayPal), a następnie można również płacić tak jeździć. Do tego kierowca może skorzystać z wycieczki w aplikacji i za to zapłacić. Ponadto MyTaxi rozszerzył w ubiegłym tygodniu swoją aplikację do zdolności do wywoływania procesu płatności bezpośrednio przez wiadomość Push na smartphone. Funkcja ta jest początkowo dostępna tylko dla użytkowników aplikacji na Androida, iOS już wkrótce.(VBR)