WhatsApp jest z powrotem w Sklepie Windows Phone

Około dwóch tygodni temu usługa WhatsApp Messenger poleciał z powodu poważnych błędów z AppStore dla Windows Phone. Po wyeliminowaniu aplikacja jest teraz dostępny dla Windows Phone dostępny.

MicrosoftPo dwóch tygodniach przerwy wymuszonej WhatsApp jest ponownie dostępny dla Windows Phone, w tym nowe funkcje.(Zdjęcie: Microsoft)

Jak zaskakujące jak WhatsApp zniknął ze sklepu Windows Phone, program pojawił się po aktualizacji teraz ponownie. Od 18 maja, użytkownicy Windows Phone nie mógł pobrać z AppStore Microsoft Messenger. Według Microsoftu, istniały poważne problemy z funkcji powiadamiania o aktualizacji Windows Phone 8.0 po imporcie z trzeciej

Ogłoszona współpraca pomiędzy Microsoft i deweloperów w debugowania najwyraźniej miał sukces. Tymczasem to kolejna wersja WhatsApp dostępny do pobrania w Windows Phone Store. Szczegóły na temat przyczyn problemów nie istnieją, jednak.

W uzupełnieniu do rozwiązywania problemów jest modernizowane kilka wcześniej istniejących tylko na temat możliwości Androida i iOS. Aplikacja pozwala teraz określić, jakie dane osobowe będą widoczne dla innych użytkowników, gdy pliki są pobierane automatycznie. Czatowanie może być wyposażona w tle, a teraz niestandardowe dzwonki są możliwe. Aktualizacja będzie działał na Windows Phone 7.5, 8 i 8.1, starsze urządzenia nie są obsługiwane.(ASP)