Amazon samym dniu: Dostawa tego samego dnia zostaje przedłużony

rozszerzony dostawa dzień sama przez sześciu miastach: Amazon Same Day

Amazon dodaje jego obsługa dla szybkiego dostarczenia sześciu nowych regionów metropolitalnych w Niemczech dodaje: Aachen, Augsburg, Braunschweig, Heidelberg, Mannheim i Münster.

Amazon rozszerza swoją usługę z nadal odbywają się na porządku dziennych dostaw do sześciu innych obszarów metropolitalnych: klient w Aachen, Augsburg, Braunschweig, Heidelberg, Mannheim i Muenster są teraz również wchodzą w grę. Amazon miał dostawa w listopadzie ubiegłego roku wprowadzony w Niemczech, najpierw w 14 miastach takich jak Berlin, Hamburg i Kolonii.

W ciągu ostatnich 20 regionów są głośne wiadomość średnio milion produktów do szybkiej wysyłki - nawet przez handlowców, którzy dostarczają na platformie Amazon. Elementy mają być dostarczone od 18 do 21 po południu tego samego dnia, gdy zostały one uporządkowane w godzinach porannych. Odnosi się to do wszystkich dni roboczych w tym soboty.

Free for Prime klientów

Dla klientów o 49 euro rocznie kosztują świadczenia usług Prime dla zamówień 20 euro jest wolny, wszyscy inni płacą za usługę prawie 10 euro za zamówienie. Poniżej 20 porządku Euro spadnie do 5 euro na Prime abonentów. Prime klientów w Monachium i Berlinie, które wykazują pośpiechu, oraz Prime-teraz korzystać z usługi wymienione - Amazon obiecuje do ograniczonego zasięgu dostaw produktów w ciągu godziny od zamówienia lub w narzuconym dwugodzinnego okna czasowego.

dostawa dzień sam znaleźć drogę, nie tylko na Amazon, ale również w kilku innych dostawców, takich jak Media-Saturn czy Conrada. (Axk)