MWC 2016: Huawei Mate Book – 12-calowy tablet z systemem Windows Huawei

Huawei Mate Book

Huawei Mate Book: Lekka 12-calowy tablet z Windows 10 i kolorowym wyświetlaczem silnym

Huawei Mate Książka jest jedną z najbardziej stylowych, najcieńszych i najlżejszych tabletów z systemem Windows, który może zostać przedłużony za pomocą klawiatury do laptopa; nawet długopis obsługuje. Jednakże, ma tylko jeden port.

Huawei zaprezentował na MWC tablet 12-calowy z systemem Windows 10 Huawei Mate Book jest powierzchniowo konkurent z opcjonalnym, Clip-klawiatury i pióra, który będzie dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i srebrnej oprawy wyświetlacza zwrotnego lub z białej ramki wyświetlacza i złoty plecach.

Huawei podkreśla szczególnie elegancki projekt obudowy glinu i wąskich wymiarach: tylko około 7 milimetrów tabletki cienką również ramka wokół wyświetlacza jest bardzo wąski, w odległości 10 mm. 640 gramów jest bardzo łatwe dla tabletek 12 cali, jak również. Sprawa powinna być wodoodporna. Rozdzielczość panelu 2160 x 1440 jest pikseli, to ma odzwierciedlać znacznie większą przestrzeń kolorów niż sRGB, więcej niż Surface Pro lub iPad.

Wentylator nie M procesory

Elegancka, również bez wentylatora konstrukcja jest możliwe między innymi przez Intela Core m. Istnieją wersje z m3 Core M5 i M7 - w przeciwieństwie Surface Pro 4, ale nie z mocniejszym Core i5 / i7. Bateria będzie posiadać około 10 godzin normalnego użytkowania. Konstrukcja spadły niemal wszystkie połączenia do ofiary, tylko złącze USB typu C jest obecny. Dla Huawei dostarcza do stacji dokującej MateDock za 99 euro, w tym dwa razy z USB, Micro USB, VGA, Ethernet i HDMI.

Zdjęcie 1 z 5

Huawei Mate Book z Windows 10 (5 zdjęć)

Klawiatura jest używana jako podstawa i zamknięte pokrywą ochronną. Kosztuje 150 euro ekstra.

W dniu / wyłącznik, czujnik odcisków palców jest zintegrowany, który odblokowuje podobne do smartfonów Sony Z5 z urządzenia w jednym kliknięciem ze stanu wstrzymania - więc trzeba nacisnąć jeszcze raz, aby włączyć zasilanie i odblokować.

Klawiatura i pióro akcesoria

149 euro dodatkowa klawiatura jest dostępna w różnych kolorach, przy 1,5 mm powinien mieć głębsze niż skok Pro powierzchni 4 i jest odporny na działanie wody. To doki z magnesami i styki sprężyny do tabletek i zapewnia wyświetlanie w 67 lub 52 stopni, dzięki czemu mogą być bez korekty inaczej niż zintegrowanej podstawki Pro powierzchni. 4

MatePen 69 euro stosuje się przetwornik analogowo-cyfrowy na panelu i powinna być w stanie rozróżnić 2048 poziomu ciśnienia. Jest większy niż Surface Pro 4 i zobaczyć Apple Pencil podobna, ale ma dwa klawisze funkcyjne na brzegu. Zamiast zwykle pin z powrotem nie służyć jako gumki, ale jako wskaźnik laserowy jako szpilkami Windows. Godzinę Laden powinien być wystarczający dla jednomiesięcznego terminu.

Mate Book, istnieje w sumie sześć odmian, które różnią się w procesorze (M3, M5, M7), pamięci typu flash (128, 256, 512 D) i RAM (4 Od. 8 PL) są różne, począwszy od 800 EUR 1800 EUR , Dwie wersje są do Niemiec: Elite (Core m3, 4 GB, 128 GB) do 800 euro i działalności (Core m5, 8 GB, 256 GB) do 1150 euro.(ACB)