Księżniczka Leia i jeszcze dużo więcej: Carrie Fisher jest martwy

Życie w cieniu światła i Hollywood: Carrie Fisher jest martwy

Carrie Fisher w swojej najbardziej znanej roli

(Zdjęcia: Walt Disney Company)

Hollywood była Carrie Fisher mieszka. Urodził się w stolicy filmowej jako córka gwiazd, to było 20 gwiazda. Następnie zagrała w ponad 40 filmach, ale również walczyli alkoholu i narkomanii. Teraz ona zmarła w wieku 60 lat.

Kiedy Księżniczka Leia Carrie Fisher stał się znany na całym świecie. W tym czasie amerykańska aktorka, córka hollywoodzkich gwiazd Debbie Reynolds i Eddie Fisher, tylko 20 miało Przez jej kilkudziesięcioletnią kariery, odwróciła się z takimi Laurence Olivier, John i James Belushi, Woody Allen, Warren Beatty, Julie Andrews i Joanne Woodward , Na Broadwayu i na innych scenach było w domu. ale nadal pozostał w jej życiu, a szczególnie bohaterki z Gwiezdnych Wojen. Teraz Fisher zmarł w wieku 60 lat.

Córka sławnych rodziców

Jeszcze 2016, Fisher miał z Reynolds (84) za film dokumentalny HBO "Bright Lights: Obsada Carrie Fisher i Debbie Reynolds" sfilmować i wywiad. Matka i córka żyli obok siebie i ostatniej widywali się prawie codziennie - ale oni nie ukrywali też ich często napięte stosunki. ojciec rybakami, piosenkarz Eddie Fisher (1928-2010), opuścił rodzinę wkrótce po narodzinach ich córki i poślubił Elizabeth Taylor.

Carrie Fisher był 15, kiedy porzuciła szkołę i matką w Broadwayu "Irene" miejsce. Jej debiut filmowy, a następnie dwa lata później u boku Warrena Beatty, Julie Christie i Goldie Hawn w "szampon", Światowej sławy i bohaterka dłużej niż jedno pokolenie było następnie dwa lata później z jej roli księżniczki Lei w "Star Wars IV - Nowa nadzieja", Rola ta powinna następnie wcielać w trzech innych filmach, ostatnio w 2015 roku "Stars Wars: Epizod VII", W tej roli, mam je dziewczęta służył jako inspiracja dla wszelkiej siły i pewności siebie, teraz Kathleen Kennedy, szef Lucasfilm powiedział: "Będzie nam brakowało jej bardzo dużo."

udane okrągłe

Carrie Fisher w 2015 w San Diego Comic Carrie Fisher w 2015 w San Diego Comic(Zdjęcia:Gage Skidmore, CC BY-SA 2.0 )

Fisher był żonaty niecały rok (1983-1984) z piosenkarka Paula Simona i miał córkę Katarzynę, Billie Lourd ze środkiem artysta Bryan Lourd. Zagrała w ponad 40 filmach, w tym "Blues Brothers", "Kiedy Harry poznał Sally" i "Ulubione Enemies - opera mydlana", Była też w telewizji popularny, pisał powieści i pracowali nad scenariuszami. jej autobiografia "życzeniowe alkoholu" został nakręcony jako dokument i wykonywane przez Fisher jednoosobowych koncertów na scenach w Los Angeles, Nowym Jorku i Bostonie. Jej pierwsza powieść, "Pocztówki znad krawędzi", Został nakręcony w 1990 roku, z udziałem Meryl Streep, Shirley McLane i Dennisa Quaida w główne role.

W wywiadach z nadawcami ABC i BBC Fisher opisano, jak trudno ciśnienie przemyśle rozrywkowym ważone na niej. Szukałeś w alkoholu, kokainy i narkotyków schronienia, powiedziała. Ponadto, w niektórych powieściach Fishera chodzi o nadużywanie narkotyków i alkoholu.

"Świat kocha."

Koniec grudnia Fisher doznał w czasie lotu z Londynu tuż przed Los Angeles zmasowanego ataku serca. Według linii lotniczych United Airlines stewardes podniósł alarm, ponieważ pasażer stracił przytomność w powietrzu i na środki na pokładzie "nie odpowiedział", Po wylądowaniu, ratownicy byli w stanie dostać je z powrotem wraz z niezbędnym wyposażeniem. Teraz, zmarła kilka dni później, amerykański magazyn People, powołując córkę Fishera Billie LOURD. Myśl tak: "Świat kocha."(Gisela Ostwald, dpa / Martin Holland) /(Mho)