Pojedynek symulacji piłki nożnej: PES 2016 na FIFA 16

FIFA 16 na PES 2016

Nowy sezon Bundesligi rozpoczął, Liga Mistrzów, a teraz prowadzi również Electronic Arts i Konami konkurować o koronę symulacji piłkarskich. FIFA 16 czy Pro Evolution Soccer 2016 - Kto idzie w tym roku wygrać mecz?

To, że czas ponownie do tej pory: Pojedynek stałego rywal koronie symulacji piłki nożnej jest w toku. Wieczny outsider Pro Evolution Soccer (PES) o broniącą FIFA do rewanżu. Zarówno PES 2016 i FIFA 16 zostały zwolnione i fanów piłki nożnej na całym świecie zastanawiają się: Jakie gry mam kupić?

TL; DR - Co mam kupić?

Obie gry są oparte na Altbekanntem i zabrać ze sobą, z wyjątkiem piłki nożnej kobiet w FIFA, nie wiele przełomowych nowy. Ponadto obie gry wyglądają na komputerze nie jest tak dobra jak one faktycznie mogła w porównaniu z wersją PS4 (screeny w naszej galerii obrazów były każda maksymalne ustawienia na potężnej maszynie z Radeon R6 Nano generowane). Pamiętaj: Jeśli chcesz mieć wspaniałe wyglądających, Atrakcje mecze dostęp PSZ. Wszyscy inni są lepiej obsługiwane przez FIFA.

1 35

Pro Evolution Soccer 2016 (35 zdjęć)

Challenger: Pro Evolution Soccer 2016

Z Metal Gear Solid V Konami pokazało co potrafi jej własnością Fox Engine. PES 2016 wykorzystuje również ten silnik i jest zdolny do meczu piłki nożnej pięknie ustawiony w miejscu - przynajmniej jeśli spojrzeć na gry na Playstation 4 Port PC jest wersja nieznacznie nabierający szybkości wersji PS3 gry. Na podstawie tekstur i efektów świetlnych można sobie wyobrazić, jak piękne to gra byłaby gdyby twórcy wykorzystali pełnego potencjału silnika. Zamiast rozczarowana wersji PC nawet właściciele komputerów high-end z grafiką, które nie będą spełniać promocyjne filmy wersji PS4.

Szkoda, bo kontrola w PES jest znacznie wuppiger niż konkurenci z serii FIFA. Kontrolowane gracz wydaje się domyślić, prawie co się ręką na gamepada. Paszporty, boki i faule są spektakularne i każdy rajd napędzany entuzjazm ponownie. Intuicyjne sterowanie sprawia, że ​​mecz PES od pierwszej minuty aż do odnowienia po prostu zabawa. Całość jest tak dobrze zaaranżowana, że ​​można przeoczyć niemal notorycznie brak licencjonowanych klubów. Od niemieckich lig tylko zespoły są o konkurują obecnie w Lidze Mistrzów.

Zatem, Pro Evolution Soccer 2016, choć zabawny, spektakularne wydarzenie piłki nożnej poza mecze Ligi Mistrzów, ale z braku licencji naciska mocno na motywację długoterminową.

1 35

FIFA 16 (35 zdjęć)

Broniąca: FIFA 16

W najnowszej wersji FIFA, Electronic Arts posiada sprawdzoną recepturę: kompleksowe licencje wszystkich najważniejszych lig i zespołów, a także najpiękniejsze stadiony są uzupełniane przez zaawansowanych trybach online i zoptymalizowany na fizyce roku kulowym. Aż naciśnięciu kciukiem nawet z zewnątrz jak Pro Evolution Soccer, nawet z tegorocznej edycji PES jest niezgodne z serii FIFA małą szansą.

Wśród nowych funkcji w FIFA 16 jest wprowadzenie zespołów kobiecych - po raz pierwszy w jednym z wielkich piłkarskich symulacji. Odtwarzany jest 12 drużyn narodowych, w tym rekordowym mistrz USA i zespołem kobiecym w DFB. Zespoły kobiece przynieść świeże powietrze do inaczej konserwatywnej serii FIFA. Damskie mecze rozgrywają się nieco wolniej niż czapki dla mężczyzn, wydaje się, że gracze bardziej dynamiczny przejęciem jak ich koledzy. Zdjęcia z graczy są szczegółowe i dobrze animowane, ale programiści EA mają ciała niektórych z nich nieco delikatny realizowane niż w rzeczywistości. W innych szczegółach gry, który pojawia się wątpliwa, wreszcie ich koledzy nie są pomijane.

Właśnie szczegół FIFA, to również z dodatkiem rosnącej grę przez kilka wad własnym silnikiem. PES wygląda na PS4 W bezpośrednim porównaniu lepiej, ale po kilku godzinach gry Widać, że nadrabia FIFA 16 to prowadzić przez wiele małych rzeczy. Latanie źdźbła trawy w powtórkach, pieczołowicie odtworzone stadiony i imponujące efekty pogodowe są tak samo ważne jak przekonujących imitacji sportowca. Małe osobliwości wielkich gwiazd są modelowane z miłością do animacji i aktualizacji przeniesienie komentatorów, które są oparte na rzeczywistych transferów w ligach, dalszego zwiększenia realizmu.

Pomimo wszystkich gwiazd i licencji, FIFA 16 jest skoncentrowana w dotyku do codziennych rzeczy jak build-up play i położenia piłki nożnej. Odczucia są mniej powszechne niż w PES, który jest także dlatego, że bramkarze są znacznie mądrzejsi w FIFA. Nawet trudem 0: 0 może wywołać w wielu meczu ligowym na szczęście końcowego. W PES Chociaż jeden mecz jest o wiele więcej zabawy dla FIFA przyciąga setki godzin dywersji.(FAB):