Google wydało swoją aplikację połączeń wideo Duo

Google wydało swoją aplikację połączeń wideo Duo

(Zdjęcie: Google)

Google duet należy do 1 Messenger 1 zdobędą tak proste do odpowiedników z Facebook, Microsoft i Apple udział w rynku.

Google chce zaangażować się nowa aplikacja do połączeń wideo Więcej: Duo. Firma Internet, publikacja ogłoszone w maju na konferencji programistów, I / O aplikacji rozpocznie się we wtorek. Dostępna dla Androida i iOS duet wykona między innymi przeciwko Microsoft Skype. Jabłko działa również usługę FaceTime, która działa tylko na iOS. W Facebooka Messenger tekstu i obrazu są połączone w jednej aplikacji. Ponadto, również z serwisu WhatsApp, który również należy do największych na świecie sieci online, spodziewa funkcję wideorozmów. Facebook Messenger WhatsApp i ma ponad miliard użytkowników, każdy.

zz "kukułka" można zobaczyć, kto dzwoni przed odebraniem połączenia.(Zdjęcie: Google)

Duo to celowo proste, według Google. Najwyraźniej tylko unikalna funkcja nazywa się w tym kraju "kukułka"Duo wyświetla obraz wywołującego użytkownika, zanim jeszcze zdecydować, czy przyjąć zaproszenie. Duo nie jest tak powiązany z wieloma innymi aplikacjami Google z kontem Google użytkownika, ale podobny do WhatsApp z numerem telefonu. Który będzie również współpracować z biednych transmisji danych, a tym samym być zoptymalizowane do stosowania w krajach rozwijających się.

Poza Duo i Messenger Allo został ogłoszony w I / O. Obie aplikacje mogą być ze sobą powiązane później, Google powiedział menedżer Nick Fox z Financial Times. Obecnie Duo nie jest jeszcze dostępna w Niemczech. zaczyna Google, zgodnie z delegowania blog dzisiaj z globalnym rolecie, "w ciągu kilku dni" powinny one być dostępne na całym świecie.

Hangouts dla aplikacji korporacyjnych

Duo ma być łatwiejszy w obsłudze i lepsza jakość niż oferta Hangouts według Google - Messenger aplikacji, które mogłyby prowadzić rozmowy wideo z przeszłości. Olbrzym Internet reaguje z restartu i że Hangouts zostało zawieszone na rzecz użytkowników z konkurencją.

Hangouts, więc Google Nick Fox w wywiadzie dla The Verge, są bardziej ukierunkowana zastosowań biznesowych. pasuje do tego obrazu, że Hangouts on Air funkcję w dniu 12 września zostaną przeniesione do YouTube Live. Hangouts on Air jest jedną z pierwszych usług streamingu live.(Z materiału AP) /(Dz)