I kolejna sztuczka, nadal są wolne i Windows 10

I kolejna sztuczka, nadal są wolne i Windows 10

Chociaż oferta rzeczywiście zakończył 29 lipca Microsoft będzie właścicielem narzędzie do pobrania, które są niezbędne do konwersji Windows 7 / 8.1 do instalacji systemu Windows 10

Tuż po oficjalnym zakończeniem oferty uaktualnienia do systemu Windows 10 za darmo, było jasne, że to nie miało zupełnie poważnie do końca: Jak donosi może być z witryny sieci Web firmy Microsoft mały program o nazwie "Windows10upgrade24074.exe" download, który konwertuje instalacji istniejących okien-7 / 8.1 w systemie Windows 10 Jednak strona jest skierowana tylko dla użytkowników funkcji ułatwiających obsługę systemu Windows, takich jak szkło powiększające lub czytać na głos funkcji. Ale nie ma sprawdzić, czy ktoś rzeczywiście korzysta z takich funkcji. I czystym sumieniem formulacja "Tak, używam technologii wspomagających" Aby potwierdzić, że nie zostały faktycznie polegać na technologii wspomagających. Jest już na tyle, jeśli, na przykład, zilustrowane na komputerze treningowym czasami nawet ze szkłem powiększającym, co jest teraz.

System Windows 10

System Windows 10

System Windows 10 ma być ostatnim Windows jest z klasycznym systemem operacyjnym "Windows jako usługa", Ale chociaż Microsoft przedstawił go w pierwszym roku, jest wiele krytyki na temat mania zbierania danych i wyścig do aktualizacji.

  • Wolna uaktualnienie do systemu Windows 10
  • Jest to nowy, to lepiej, że jest gorzej
  • nachgehakt: Odpowiedzi na systemie Windows 10
  • modernizacje Wyposażenie: do domu natychmiast do Pro po czterech miesiącach
  • zbierające dane podstawowe mania
  • Wskazówki dla Cortana
  • Rocznica Aktualizacja dla systemu Windows 10
  • Więcej odnoszące się do systemu Windows 10

Windows10upgrade24074.exe dla wszystkich

I kolejna sztuczka, nadal są wolne i Windows 10 Trzy identyczne programy, ale zachowują się różnie w zależności od ich nazwach.

Przy badaniu przez heise online teraz okazało się, że Microsoft inaczej identyczne gdzieś indziej oferując ten sam program pod inną nazwą, ale do pobrania: Na stronie internetowej "Aktualizacja systemu Windows 10 Historia"Które mogą być również wywoływane w systemie Windows 7 i 8.1. Firma Microsoft nie daje żadnych ograniczeń na stronie, aby pobrać i również nie wspomina o żadnych warunków. Zamiast tego, jest tylko: "Chcesz aktualizację? Kliknij na poniższy przycisk, aby go pobrać."

Co kończy się na tabliczce po pobraniu różni się w sposób opisany tylko przez nazwę, to jest program "Windows10upgrade28084.exe" - ale kontrole nazwa po wywołaniu zachowanie programu: Jeśli wystarczy uruchomić go na Windows 7 / 8.1, to wymaga trochę czasu klucz licencyjny dla Windows 10. Jednak, gdy powszechnie stosowane narzędzia hakerskie "explorer.exe" wykorzystuje do pobranego programu w "Windows10upgrade24074.exe" zmiana nazwy, popyt jest pominięty na klucz. Zamiast tego przekształca łatwo istniejącego systemu Windows 7 / 8.1 Problemy z instalacją w aktywowanym systemie Windows 10 mikronów.

Innym źródłem

Jest jeszcze inny źródło pobierania przez sam Microsoft dla tego programu: strona "System Windows 10 Pobierz", Jest jednak dostępny tylko jeśli zadzwonisz na ekran systemu Windows 10 To wtedy nosi nazwę "Windows10upgrade9252.exe"Ponownie zmiany nazwy na tyle "Windows10upgrade24074.exe",

1 10

System Windows 10: Pierwsze kroki po uaktualnieniu (10 zdjęć)

W pierwszym etapie, zalogować się na konto, które zostało użyte w poprzednim systemie operacyjnym. (Legenda: Zielona - kliknij tutaj, czerwona - tu regulować)

(AXV)