Nationwide zakłócenie internetowych i telefonicznych kabli w Niemczech

Nationwide zakłócenie internetowych i telefonicznych kabli w Niemczech

Wielu użytkowników narzeka całkowitej awarii internetu. Vodafone potwierdza awarię w wielu częściach kraju. Przyczyna nie jest jeszcze znana.

Vodafone / kabel Niemcy dostęp do Internetu i telefon są obecnie "duże części Niemiec" zakłócony. Firma potwierdziła w swoim forum wsparcia. Wpływa tylko połączenia z Internetem za pośrednictwem sieci telewizji kablowej byłego kabla Niemcy. Wielu użytkowników narzeka na Twitterze o całkowitej awarii, nawet do awarii platformy iść Zgromadzone dowody jeden. Pierwsze oznaki wpłynęły wieczorem w stosunku 17:30.

Technik jest informowany

Aktualizować 19:30: Tymczasem, Vodafone nie mówi w komunikacji z klientami przez "ograniczenia"ale "niepowodzenie", Personel polu została poinformowana, mówi forum wsparcia: "Nasi inżynierowie pracują ciężko, aby rozwiązać ten błąd." Dotknięte są tylko Internet i telefon. Zakłócenia podczas oglądania telewizji, który skarżył indywidualnych użytkowników, to nie wiadomo, powiedziała rzeczniczka.

Aktualizować 21:30: Tymczasem istnieje sprzężenie zwrotne od użytkowników, że połączenie internetowe zostanie przywrócony, a to nadal dźwięki są pomijane. Tymczasem, Vodafone stwierdził: "Od 17:30 istnieją ogólnokrajowe ograniczenia w części naszej sieci kablowej: do 1,8 miliona klientów nie może wykonywać połączenia i surfowanie po Internecie lub korzystania z Internetu oparte video-on-demand. Telewizja nie jest naruszona. Przyczyną jest błąd w naszej sieci komputerowej we Frankfurcie i Berlinie. Nasi inżynierowie pracują ciężko na wyeliminowaniu usterki."

Zakłócenia z Vodafone / Cable Niemczech wziąć nadal:

(VBR)