Microsoft odnowiony serwis webmail: Z Outlook Hotmail

Microsoft twierdzi, że dla Outlook.com Microsoft twierdzi, że dla Outlook.com "Prosty, przejrzysty interfejs"I obejmują np także czat i zintegrowane sieci społecznych(Zdjęcie: Microsoft)

Microsoft zaprezentował swoją nową usługę webmail Outlook.com. Zastąpi on na dłuższą metę Hotmail - jedna z pierwszych usług webmail, że kiedykolwiek istniał, a Microsoft kupił w roku 1998th "Uważamy, że to jest czas na nowo osobiste e-mail"Właściwy zarządca Microsoft Chris Jones powiedział, że blog firma. Microsoft przywiązuje szczególną wagę do faktu, że Outlook.com jest dobry, aby korzystać ze smartfonów i tabletów.

Outlook.com zerwać z przeszłością i został zaprojektowany od podstaw: od A "jaśniejszy wygląd" do "Nowe połączenia socia portalach takich jak Facebook i Twitter", Użytkownicy Hotmail są ale można zmienić za pomocą kilku kliknięć myszką wraz z ich e-mail, kontaktów i ustawień.

Outlook.com może wyświetlać między innymi załącznikami zdjęcia jako pokaz slajdów Outlook.com może wyświetlać między innymi załącznikami zdjęcia jako pokaz slajdów(Zdjęcie: Microsoft)

Powierzchnia Outlook.com jest utrzymywane celowo proste, Microsoft podkreślił w prezentacji usługi. E-mail wysłany wysłane dokumenty można bezpośrednio przeglądać i edytować - Microsoft Outlook.com zdobyłem internetowe wersje programów Office Word, Excel i PowerPoint. Na załączonych zdjęciach Outlook.com oferuje własną funkcję pokazu slajdów. Dane mogą być przechowywane bezpośrednio w pamięci online SkyDrive Microsoftu.

"Zdaliśmy sobie sprawę, że musimy dokonać odważne posunięcie"Jones napisał. Chociaż wszystkie funkcje nie są dostępne. W ten sposób nabyte przez Microsoft usług VoIP Skype zostaną włączone później. Outlook.com obietnice, Microsoft, jest darmowa, wyrzucać na praktycznie nieograniczoną pamięć, ochronę przed spamem i pozostają wolne od reklamy w wielu częściach.

"Nie skanuje zawartość e-mail lub załączników i nie sprzedać go do reklamodawców lub innych firm"Obiecał Jones. To było kopać w Google, którego system automatycznie przeszukać skrzynkę pocztową Gmail, aby wyświetlić odpowiednią reklamę tekstową. "Pozwolimy Ci zdecydować, czy chcesz połączyć swoje konto e-mail z sieci społecznych i chcą które następnie użyć"Jones na zażartował. Gmail jest nastawiona na społecznościowym Google+.

Outlook.com, Microsoft jest obecnie aktywna jako podgląd - ale było już tak daleko, że użytkownicy mogą używać go jako głównej usługi poczty. Usługa będzie jednak być dostosowane również ze względu na reakcje użytkowników i rozbudowany, mówi Microsoft menedżer Jones.(ANW)