System Windows 10 również bezpłatnie przez małą sztuczkę

Bezpłatne uaktualnienie do systemu Windows 10 nadal dostępne

Faktycznie, oferta miał się zakończyć w dniu 29 lipca. Ale widocznie zatrudniony datę tylko program reklamowy GWX niech jego pracę. Aktualizacja jest dostępna na życzenie ciągle z dala za darmo, a całkiem oficjalnie przez Microsoft.

W pierwszym roku po wydaniu Microsoft zaoferował wszystkich właścicieli domu i pro edycjach Windows 7 i 8,1 do uaktualnienia do systemu Windows 10 za darmo. Przekonać, jak wielu użytkowników do przyjęcia oferty, Microsoft zainstalowany na wszystkie uaktualnienia uzasadnionych instalacje systemu Windows, program (GWX"Uzyskaj X Windows"), Ale które raczej zirytowany ciągłymi odwołaniami do niektórych użytkowników. W dniu 29 lipca, termin teraz. Od tego czasu program GWX został zatrzymany, ale oferta może być dodatkowo założyć, tak.

System Windows 10 Aktualizacja: Dwie darmowe alternatywy

Obecnie Dwa sposoby funkcjonują, w celu jeszcze przyjść do bezpłatnej aktualizacji. Pierwszym z nich jest czysta instalacja: To wymaga nośnika instalacyjnego, w którym zmiana Listopad jest już zawarte w 2015th Odpowiednie obrazy ISO można pobrać bezpośrednio z firmy Microsoft. Nośnik instalacyjny więc gotowi zaakceptować klucz instalacyjny systemu Windows 7, 8 i 8.1, o ile odpowiadają one edycję. 7/8 z systemem Windows 10 Pro akceptuje Pro / 81-klawiszową (fessional) i Ultimate systemu Windows 10 Home akceptowane kluczowych rozruszniki, Bing i domu.

Drugim sposobem jest instalacja aktualizacji, Więc przekształcenie istniejącej instalacji systemu Windows w systemie Windows 10. Pomaga to mały program, który zapewnia sam Microsoft do pobrania. Myślał, że jest oficjalnie tylko dla ludzi, którzy są na "techniki pomocnicze" zależą ułatwienia operacji, lub o wystąpieniu lub lupy. Jednak program działa na każdym odpowiednim systemie Windows.

1 10

System Windows 10: Pierwsze kroki po uaktualnieniu (10 zdjęć)

W pierwszym kroku należy zalogować się na konto, które zostało użyte w poprzednim systemie operacyjnym. (Legenda: Zielona - kliknij tutaj, czerwona - tu regulować)
1 z 8

System Windows 10: Nie tylko czyste, ale czysty (8 zdjęć)

Na pasku zadań, cztery nowe ikony przesuń przed zainstalowanych programów. Wszystko można usunąć z menu kontekstowego: Okna Store, Eksploratora Windows i przeglądarki krawędzi znikają "rozwiązać pasek zadań",

(AXV)