Adobe Lightroom wymyśla

Adobe Lightroom wymyśla

Nowy program na pulpicie Lighroom CC wygląda Lightroom Mobile.

Adobe Lightroom CC całkowicie przebudowana w chmurze stacjonarnego wersji Lightroom Mobile. Photshop CC, dostęp mobilny i stacjonarny Lightroom przyszły do ​​tych samych danych. ale Lightroom "klasyczny" CC dostaje aktualizację.

Adobe nazywa swoją ofertę wokół Lightroom w Open House Max w tym roku "fotografia usług w chmurze", Od teraz na zupełnie nowy program o nazwie Lightroom CC - na Adobe Max 2016, był już zapowiedzią nazwie kodowej "projekt Nimbus" zobaczyć. Znany wcześniej pod nazwą programu Lightroom jest teraz nazywany klasycznym CC.

Zdjęcia w chmurze

Lightroom CC stoi jako aplikacja dla Windows i MacOS dostępnej. To działa jak komputerowej wersji Lightroom Mobile. Ten ostatni został przemianowany Adobe Lightroom CC dla iOS lub Lightroom CC dla Androida. Nowy Lightroom CC będzie wykorzystywać ten sam silnik jak Lightroom i Photoshop klasycznym importu Plug-in Camera Raw.

to największa innowacja strukturalna jest to, że z nowym Lightroom CC cała Lightroom Biblioteka znajduje się w chmurze. W tej bibliotece, nowy Lightroom CC Okna i MacOS, aplikacja internetowa i Lightroom CC dla Androida i iOS na dostęp jednakowo.

AI ramy Adobe Sensei przejmuje automatycznego indeksowania. Już używany w innych produktach, takich jak Adobe Photoshop Elements i doświadczenie Obłoku używany.

Obraz 1 z 6

Lightroom CC (6 zdjęć)

Lightroom CC sortowania zdjęć w albumach hierarchicznych.

Aktualizacje telefonu Lighroom CC

Lightroom CC także dla Androida i iOS wspierać automatyczne indeksowanie. Istnieją również hierarchiczne albumy, wsparcie dla iOS plik 11 i udoskonalony układ iPad. Wersja Android otrzymają teraz maskowania szczotki do selektywnego przetwarzania, która została wcześniej zarezerwowana dla użytkowników iOS.

Aplikacja internetowa jest ułatwienie zarządzania publicznie dostępnych galeriach internetowych. Wydali również na zdjęciach żądanie w portfelu stronach firmy Adobe, to stosunkowo młody serwis może zaprezentować swoją pracę w sieci z kreacji.

Lightroom klasyczna CC

Room Light Classic CC przetwarzane obszary kolorów po wybraniu z pipety wybiórczo. Room Light Classic CC przetwarzane obszary kolorów po wybraniu z pipety wybiórczo.

Zwykli użytkownicy Lightroom można oczekiwać znaczny wzrost wydajności. Odnosi się to do uruchomienia programu, generowanie miniaturek, zmiana z biblioteki w module Develop, przejście od jednego zdjęcia do drugiego, a narzędzie Brush.

Nowe narzędzie doboru kolorów ułatwia selektywną edycję. Z pędzla do maskowania i promieniowych i przebiegu liniowego czyni preselekcji i może to udoskonalenie czasu. Gama kolorów jest oznaczony za pomocą pipety, a następnie ustawia za pomocą suwaka, aby ustawić zakres zamaskowany zakresie tonalnym.

Photoshop CC

Photoshop CC teraz bezpośredni dostęp do biblioteki Lightroom. Photoshop CC teraz bezpośredni dostęp do biblioteki Lightroom.

Selektor kolorystyka posiada 10 drogę do Photoshop Camera Raw. Ponadto ekran startowy Photoshop bezpośredni dostęp do chmury Lightroom katalogowy CC i wyświetla miniatury zdjęć przechowywanych tam.

Brush wskazówki mogą być drag & zorganizować spadek do folderów. Każdy, kto ma niepewną ręką można wygładzić pociągnięć pędzla. Działanie toru narzędzia Adobe znacznie uproszczone. Do tej pory trzeba było zmienić lub uciążliwe narzędzia do zapamiętania skrótów klawiaturowych. W przyszłości spełniać kilka kliknięć myszką, aby utworzyć ścieżkę.

Adobe zintegrował czcionek internetowych z Typekit i Agencja Bilderdienst Adobe głąb program magazynowy. Ponadto Photoshop obsługuje zmienne czcionki, szerokość linii może być regulowany bardziej widoczne niż w przypadku standardowego układu, o niskiej zawartości tłuszczu i tkanki tłuszczowej. Sztuczna inteligencja w skalowanie obrazu uzyskać ostrzejsze krawędzie i bardziej szczegółowo niż dotychczas. Photoshop obsługuje również 360-stopniowe panoramiczne zdjęcia, które heif format i za pomocą pokrętła Microsoft.

Nowa struktura cenowa

Użytkownicy subskrypcji fotograficzne dostać 20 GB miejsca na kopie zapasowe online od czasu jego wprowadzenia prawie 12 euro miesięcznie, oprócz klasycznego Lightroom i Photoshop CC. Teraz mogą również korzystać z nowej Lightroom CC we wszystkich jego odmianach.

nowa "Twórczy projekt fotografia Chmura" zwiększyła internetowego magazynu do 1TB. To kosztuje 19,99 $ miesięcznie; w pierwszym roku Adobe słodzone rozpoczął 14,99 dolarów miesięcznie. Zawarte są Photoshop CC, Lighroom klasyczna CC, CC Lightroom, Adobe Spark Premium i Adobe portfelem. Bez Photoshop CC cały kosztu "Plan Lightroom CC" $ 9.99. Ponadto, Adobe Lightroom oferuje aplikacje dla Androida i iOS obejmuje 100 GB w chmurze za 9,99 $ miesięcznie.(AKR)