iOS 10.0.2: Jabłko wyprostować pierwszy błąd

(Zdjęcie: Apple)

Pierwsza zmiana bug fix dla iOS 10 jest dostępny do pobrania. To ma na celu wyeliminowanie m.in. problem z pilotem z słuchawkom jabłek.

Apple wydał w piątek wieczorem iOS 10.0.2. Aktualizacja naprawia błędy i poprawia stabilność iPhone i iPad, Apple powinien wskazać w opisie. Najnowsza wersja iOS 10 do jednego "okresowe problemy" wyeliminować ze sterowaniem audio dla słuchawek.

Użytkownicy wcześniej poinformował, że w szczególności zintegrowane przyciski zdalnego sterowania nowych wkładek błyskawicy jabłoni, które pochodzą z iPhone 7, pozostawić usługę po pewnym czasie - aż jednorazowe słuchawki i anstöpselt ponownie.

Może problem jest też tak, że wyeliminowane błyskawicy na jack adapter wyłącza po dłuższym braku aktywności, a tym samym również zdalne sterowanie za pomocą przycisków słuchawkowych - uniemożliwia - jak na odebraniem połączenia.

iOS 10.1 rurociągu

Według Apple, aktywacji iCloud Photo Library w iOS 10.0.2 nie skutkuje ewentualnej katastrofie aplikacji Zdjęcia. Inne poprawki, firma nie nazwać. Nowych luk nie podłączony aktualizację, to zawiera poprawki iOS 10.0.1.

Równolegle testy dla pierwszej poważnej aktualizacji do iOS 10.1, który ma zostać wydany w październiku jest już uruchomiony. Pokazuje on między innymi nowy tryb Portret dla podwójnego aparatu iPhone 7 Plus.(LBE)