WWDC 2017: Pro iMac, iPad Pro i HomePod wideo

Tim Cook podczas WWDC keynote 2017th

(Zdjęcie: Screenshot Apple.com)

Pro iMac, iPad Pro 10.5, HomePod, iOS 11 i więcej: Apple przedstawił całą masę nowego sprzętu i oprogramowania na tegorocznej konferencji deweloperów. Przegląd.

Szybkość zegara tegorocznego WWDC Keynote (patrz Mac & Mieszkam ticker) było ogromne: oprócz nowych systemów operacyjnych, Apple wprowadził w ciągu dwóch godzin od chwili zdarzenia również mnóstwo nowego sprzętu przed.

Najważniejszą wiadomością jest Mac & I przedstawiono w oddzielnych raportach, a można iPad Pro 10.5 iOS łącznie 11 beta, spojrzeć na nowego inteligentnego głośnika HomePod i nowego iMaca Pro w filmie - świeżo nakręcony z Convention Center w San Jose.

IOS 11 MacOS 10,13, watchOS 4 i TVOS 11

Właściwie, to pojawia się w World Wide Developers Conference wszystko o oprogramowaniu. Apple ma tradycyjnie z nowymi wersjami systemów operacyjnych. iOS 11 zapewnia większą inteligencję Siri bezpośrednio na urządzeniu, ulepszonym centrum sterowania, liczne innowacje produktywności w iPad, Augmented Reality, funkcje i więcej. Nowa wersja MacOS 13.10 High Sierra pochodzi z bardziej wydajnych wersji Safari i Apple Mail, pierwszy wspierać oprogramowanie wirtualnej rzeczywistości i sprzętu w systemie operacyjnym musi Metal 2 ulepszony kontroler grafiki i pierwszy zastosowano nowy system plików APFS.

Źródło: Michael Reimann, apfeltalk.de

watchOS 4 zawiera nowe tarcze, w tym jedną z możliwości Siri AI, ulepszone funkcje śledzenia sportowych i możliwość dopasowania zegara bezpośrednio z urządzeń fitness. Aby TVOS 11 Jabłko ma jeszcze wypowiedzieć się w szczegółach, ale nie powinno być aplikacja do Amazon Prime wideo.

Nowe komputery Mac i iPady

Dla użytkowników komputerów Mac, Apple zmodernizowane jego all-in-one komputer iMac z frytkami Kaby jezioro i Thunderbolt 3, ogłosił również zupełnie nowy iMac Pro za grudzień, który ma zawierać maksymalnie 18 rdzeni i do 128 GB ECC RAM.

Źródło: Michael Reimann, apfeltalk.de

Linia produktów MacBook zostało również wyposażone w chipy Kaby jezioro i nowszych układów graficznych, w tym MacBook Pro z wyświetlaczem 13- i 15-calowy MacBook Retina i 12 cali. W tym ostatnim przypadku, SSD przyspieszono o 50 procent. MacBook Air dostaje ogranicznikiem posuwu.

IPad Pro dostaje wersję 10,5-calowy (niemal) bez obramowania ekranu, lepszy aparat i szybszy procesor główny. IPad Pro 12.9 został również ulepszony wewnętrznie, również firmy Apple wyposażył go z ekranu True-Tone niedawno wprowadzone.

HomePod jest odpowiedź Apple na Amazon Echo - i głośniki sieciowe

a inteligentne głośniki z asystentem głosowym Siri o nazwie HomePod został również przedstawiony. Zespół pochodzi z inteligentną elektroniką audio, które wykrywa akustykę pomieszczenia, a także służy jako HomeKit Center. HomePod jest dostępna od grudnia, ale początkowo tylko w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Wielkiej Brytanii.

Źródło: Michael Reimann, apfeltalk.de(BSC)