iOS 11.1.1 naprawia błędy

Zmienił autokorekty "ja" ewentualnie w "" plus symbol - w zależności od aplikacji i odbiornikiem, inne znaki są reprezentowane.

(Zdjęcie: Apple)

Po zaledwie dziewięć dni Apple nachgeschoben aktualizacja naprawiająca błędy dla iOS 1.11. Obiecuje poprawek w Autokorekta i "Hej Siri",

iOS 11.1.1 jest dostępny dla iPhone i iPad do pobrania. Uwolniony w czwartek wieczorem do aktualizacji - dziewięć dni po wydaniu iOS 1.11 - wyeliminować dwa błędy: Jest też problem z „automatycznej korekcji dla wejścia klawiatury”, jak wykonuje Jabłko.

Co to znaczy jest to błąd, gdzie klawiatura iOS jest tipptes „i” nieproszony zmianie, takich jak aplikacje, takie jak iMessage lub Twitter. Podczas gdy kanał jest ich zazwyczaj nie zauważył, odbiornik widział „A” z dołączonym ikonę - lub innymi znakami w połączeniu ze znakiem zapytania w kwadracie.

Autokorekta bug wywołał dziwne wiadomości tekstowych i tweety z

Autokorekta Fail
Wiadomości o użytkownikach iPhone zawarta może nagle nieodpowiednich listów - i znak zapytania w kwadrat.powiększać

Najwyraźniej Autokorekta iOS wisiał w tych przypadkach niewidoczny znak kontrolny Unicode, aby rzeczywiście zapewnić, że poprzedzający znak jest reprezentowany jako Emoji. Ponieważ do "ja" ale nie pasuje Emotikon, to prawdopodobnie doszedł do błędnego wyświetlaczu z ikoną znaku zapytania. Błąd najwidoczniej rozprzestrzeniać się z urządzenia do urządzenia. Szczegółowe informacje na temat przyczyny i rozprzestrzenianie nie zostało nazwane Jabłko.

11.1.1 powinien iOS "Hej Siri" uczynić ponownie niezawodny

iOS 11.1.1 zapewniają również, że aktywacja asystenta głosowego Siri na wezwanie ( „Hej Siri”) znowu niezawodnie funkioniert. Wcześniej polecenie głosowe nagle nie jest już postrzegana w okolicznościach z urządzenia.

Aktualizacja jest dostępna poprzez zintegrowany dotykowy Aktualizacji oprogramowania lub iTunes dla iPhone, iPad oraz iPod. W zależności od modelu waha wielkości pobierania na iPhone X to jest, na przykład, 54 MB. istnieją obecnie żadne dane firmy Apple przed ewentualnie stałych luk w zabezpieczeniach.

To jest tak daleko piąta aktualizacja dla iOS 11. Tymczasem, już działa w fazę beta dla IOS 11.2, brakujących funkcji, takich jak AirPlay dwa prawdopodobne dostawy wymiana.

Do tej pory, iOS 11 jest zainstalowany raczej niepewny w przeciwieństwie do dwóch poprzednich wersjach. Według Apple, połowa aktywnych urządzeń dotąd dobrze zaktualizowany do nowej wersji systemu operacyjnego.(LBE)