Urządzenia z iOS są szczegółowe i iTunes App Purchase History

Tyle aplikacje kupiłem? można teraz zobaczyć na iPhone.

(Zdjęcie: Apple)

Firma Apple wydała nową funkcję serwera, że ​​jest możliwe, aby uzyskać dostęp do jego historyczną listę zakupów bezpośrednio z telefonu iPhone lub iPad. Trwało to do tej pory tylko na komputerze Mac lub PC.

Który sprawia, że ​​wiele zakupów w iOS App Store i iTunes, łatwo stracić. Wgląd przejęć historycznych może potrwać, ale do tej pory tylko (po wielu kliknięć) w aplikacji iTunes na komputerze Mac lub PC. Jabłko to się zmieniło, jak uaktualniony w środowe pokazy dokumentów wsparcie. Lista zakupów jest teraz także mobilne dotykowy dostępny na iPhone, iPad i iPod, jak długo urządzenie posiada najnowszą wersję iOS ma 11.

dostępne za pośrednictwem wyświetlacza konta

Aby wyszukać dane w ustawieniach klikając na swoim własnym imieniu (na górze) oraz "iTunes & App Store" kliknięć. Następnie wybrano Apple ID, trzeba potwierdzić za pomocą hasła, jeśli jest to konieczne. Następnie można zobaczyć swoje wcześniejsze zakupy. Są one podzielone na indywidualnych kontach, które mogą być również normalne wysłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na kliknięcia - ale tylko wtedy, gdy rzeczywiście pieniądze poszły. Łatwo można również osadzać w tym momencie raport o problemie - na przykład, jeśli zakupiłeś aplikację dwukrotnie lub przypadkowo, i odzyskać swoje pieniądze.

rodzina oddanie Apple wydała jednak widać tylko to, co zostało zakupione z obecnym Apple ID. Jeśli chcesz sprawdzić, co inni członkowie rodziny, więc masz wszystko w swojej bibliotece, musisz zalogować się na swoje konta.

Urządzenie iOS można zrobić więcej, iTunes wkrótce (jeszcze) mniej?

Z wydaje nowy Jabłko dalszy krok od centralnego cechą iTunes w chmurze uniwersum grupy wyjść. Od iTunes 12.7 nie można kupić iOS więcej na Mac lub PC, a nie zarządzać nimi. Widok z zakupów z iTunes Store (filmy, seriale i muzyką z e-książek) i App Store, jednak jest nadal możliwe.

Może Jabłko wymiata funkcję, ale w najbliższej przyszłości w jej wysiłkach zmierzających do dalszego oczyszczania iTunes. Eliminacja funkcji pobierania aplikacji, jednak nie zajęto szerokiej krytyki. Tymczasem nie ma nawet własnych narzędzi innych firm, które wprowadzają funkcję z powrotem do pulpitu.(BSC)