iPhone X: wietnamska badaczy bezpieczeństwa czynienia ID twarz z maską

to nie jest ładny, Maseczka ID Hack.

(Zdjęcie: Bkav / Zrzut ekranu YouTube)

Z ramką drukarki 3D, nos silikonu i obrazów 2D i pewnym systemie wykrywania twarzy Bkav Apple make-up będzie firma ochroniarska nie przechytrzył.

W opublikowanym na YouTube, zgodnie z filmu jest bezpieczeństwo IT naukowcy z Wietnamu udało się złamać Apple pierwszy wbudowany w iPhone X technologii rozpoznawania twarzy ID twarz z maską. Insights firmy Bkav eksploatowane przez własny rachunek, takie jak system Apple'a AI sprawia, rozpoznawanie twarzy.

Drukarka 3D, silikon i zdjęcia

Maska składa się z czterech części: pochodzące z drukarki 3D, białej ramki, która jest zaciśnięta w metalowej ramie, a odpowiadającej wymiarom pierwotnego twarzy, - nawet ręcznie - nos z silikonu, który jest wyposażony w makijażu, jak wynika klejone 2D obrazy oczami i ustami. Ogólnie rzecz biorąc, maska ​​działa jak mumia z otwartymi oczami, nosem i obszarów jamy ustnej. W teledysku Bkav pokazuje jak iPhone X jest odblokowany z maską i prawdziwym obliczu badacza, który wydaje się łatwa do złożenia.

Koszt 150 dolarów

Koszt maski do zlokalizowaniu na 150 dolarów. Z pracy firma zaczęła się 5 listopada. Bkav już osłabione systemy rozpoznawania twarzy dla laptopów. Naukowcy uważają, że regularne bezpieczeństwa użytkowników są zagrożone z metodą, ponieważ metoda jest zbyt skomplikowana. Jednak było o "Miliarderzy, szefowie dużych firm, liderów krajowych lub jako agenci FBI" potencjalna publiczność. To musi uświadomić sobie, jakie problemy mają identyfikator twarzy. Szpiedzy przemysłowi i konkurencyjnych działów bezpieczeństwa mogą również korzystać z podejścia, mówi Bkav. Atakujący musi mieć dokładne pomiary twarzy.

Maski były do ​​tej pory nie udało

Pozostawał niejasny najpierw czy wietnamska badaczy bezpieczeństwa obchodzą wykrywanie uwagi w X Apple iPhone. Ma to zapewnić, że uznają to, czy dana osoba rzeczywiście wygląda na urządzenie i uniemożliwić korzystanie z podróbek. Użytkownicy muszą opuścić to wyraźnie, ale to, co Apple zaleca dla ludzi, którzy cierpią za niepełnosprawność i dlatego nie może patrzeć bezpośrednio na iPhone X. nie dostarczyły informacji na Bkav pierwszy. Wcześniej inne próby złamania twarzy identyfikator z maskami, nie powiodło się. Jednakże, bliźniaki i podobnych rodzeństwo szukający pozostają problematyczne.(BSC)