Wyspy Owcze: Owca Zobacz zamiast Google Street View

Wyspy Owcze: Owca Zobacz zamiast Google Street View

(Zdjęcie: Wyspy Owcze deska turystyka)

Atrakcyjne krajobrazowy Wyspy Owcze były długie w miejscach, gdzie nie ma Street View samochody na drodze. Płyta turystyczny zestaw do nagrań jest bogaty zasób na wyspach One: wolnowybiegowym owiec.

Na północnym Atlantyku między Islandią i Norwegią, Wyspy Owcze są słabo zaludnione. Zwiedzili ubiegłym roku na Mapach Google, znaleźli żadnych Street View z widokiem 360 stopni. Tu przyjrzeć sielankowej i spektakularny fiord krajobrazu w każdym przypadku.

The Tourist Board Wysp Owczych szukał rozwiązania, aby móc zaoferować imponującą i obiecującą reklamę Street View i znaleźć rozwiązanie 2016 zwierząt: na wyspach z powodu braku innych niż ludzkie drapieżniki gaszącą owce. Z nich istnieje ponad 80.000 egzemplarzy (populacja ludzka jest tylko około 50.000).

Zapłacili niektóre z wełny i mięsa z dostawcami urządzeń siodle, produkowane na które ogniw słonecznych i kamera 360 stopni zostały zamontowane: Owce Zobacz urodził. Owce kamera wędrował i wziął na Street View automatycznie przesyłane do serwisu Google.

W takim nietypowym działaniu Google musiał reagować - szczególnie lewo życzyć pracę kamery z czworonożnych dostawców wełny lewo. Wysłali samochód kamery i dodatkowego wyposażenia dla mieszkańców i turystów zainteresowanych w podróży z obiektów na wyspach, więc istnieje obecnie podziwiać liczne widoki na Wyspy Owcze z widokiem na ulicę; niektóre z nich pochodzi z owcy (rozpoznawalny przez niezamaskowanym ogniw słonecznych na pierwszym planie).

Owce Zobacz reklama zdaje się przynosić owoce: The Washington Post, że rezerwacje hotelowe wzrosły w tym roku o około dziesięć procent. (ROP)