Powtórka Weekly Review: AMD Intel, włókno szklane zgorszenie, Xbox One

Powtórka Weekly Review: AMD Intel, włókno szklane zgorszenie, Xbox One

Co motywuje Intel współpracować z rywalem AMD? Jaka jest najlepsza technologia dla rozwoju szerokopasmowego? Co jest dobre dla iPhone X? Pytania tygodnia i wiele odpowiedzi.

Intel ogłosił jego ósma generacja procesora rdzenia wczesnego 2018th Zintegrowana jednostka grafika pochodzi od konkurenta AMD. Klasyfikacja Martin Fischers wiadomości była prawie tak często odczytywane jako powiązanej wiadomości. Jego CV: Intel nie mógł pomóc, ale otwarte dla byłej Erzkonkurrenten AMD, chodzi o przetrwanie.

kwestia wdrażania sieci szerokopasmowych była bardzo kontrowersyjna kwestia w tym tygodniu. Mamy skopany trzymając za niewłaściwy wybór c't edytorze Ernst Ahlers, światłowodu jako technika rozwija się w wielu przypadkach. Wciąż był śledzony przez innych wkładów z perspektywy Nico Lange elektrowni e.V. kraju, Heise Online Autor Torsten Kleinz, Dr. Stephan Albers przez stowarzyszenie przemysłu BREKO i wreszcie z edytora c't Urs Mansmann.

Również w Forum Heise temat był omawiany. Forist Hans4dampf ma w przybliżeniu równa liczbie zastrzeżeń do argumentów wkładu Ernst Ahlers. brunoenalsace zaleca decydenci patrzeć francuskich sąsiadów.

pytanie "Co jest dobre dla iPhone X?" ma Mac&I-redakcyjny obszernie odpowiedział: "IPhone X jest bez wątpienia najbardziej atrakcyjny smartfon firmy Apple, które kiedykolwiek. Przynosi ponownie kilka zalet w stosunku do poprzedniego flagowego iPhone z 8 plus, ale jest znacznie mniejszy i lżejszy."

Potężne grafiki, ale które jednak nie prowadzi do nervigem szumu wentylatora: Xbox One X Hartmut Gieselmann wrażeniem. Ale on mówi, wąskie gardło.

1 z 8

Pierwsze gry na Xbox One X (8 zdjęć)

Forza Motorsport 7

Forza 7: Na Xbox One X, gra jest wydana w 4K z HDR, horyzont i trasy ogrodzeń, ale są telewizory 4K aliasingu efekty widoczne na to, że gra nie jest renderowany w 4K. W porównaniu do konkurentów "Gran Turismo 5" na PS4 Pro zobaczyć zdjęcia więc nie tak perfekcjonistą. Ale trzeba również Cholera pogodę jazdy w GT5, jednak tylko wtedy, gdy świeci słońce. Instalacja Forza 7 mgły wokół 95 GB na Xbox One X.
(Zdjęcie: Microsoft)

Co jeszcze jest ważne

Ostateczny koniec dla limux: Administracyjny i Kadr Komitet Monachium Przedstawiciela Zgromadzenie postanowiło stworzyć jednolitą infrastrukturę systemu Windows 2020 i dać istniejące alternatywy open-source, aby uruchomić poprzez.

Jak to możliwe, że algorytmy autonomiczne samochody mogą poruszać się co najmniej tak jak ludzkie wypadków kierowców? Który analizuje projekt badawczy Federalnego Ministerstwa Gospodarki i przemyśle samochodowym.

Zdjęcie 1 z 4

Wspólny Projekt Pegasus dla autonomicznej jazdy (4 zdjęcia)

Z wabików pojazdów kilka scenariuszy mogą być sprawdzane. Aby przetestować zautomatyzowane pojazdy inne zautomatyzowane pojazdy testowe są używane.
(Rysunek: H / Torsten Kleinz)

Ponad 200.000 przełączniki Cisco są dostępne za pośrednictwem Internetu i mogą być skonfigurowane lub całkowicie przejąć. Pierwsze systemy były już celem ataków, ale producent nie przewiduje lukę.(Dz)