Były prezydent ostrzega Facebook Facebook & Co.

Były prezydent ostrzega Facebook Facebook & Co.

Sean Parker

(Zdjęcie: axios.com)

Nikt nie wie, co czyni Facebook mózgi naszych dzieci, ostrzega Sean Parker. Social media jest przeznaczony do wykorzystania słabości ludzkiej psychiki, były prezydent Facebook, który stał się bogaty w firmie mówi.

Twórca muzyki do udostępniania platformy Napstera i byłego prezesa Facebooka, Sean Parker, ostrzega przed konsekwencjami użycia social media. "dosłownie, że zmieni swoje podejście do firmy i do siebie nawzajem" Parker powiedział w środę na spotkaniu US stronie aktualności Axios w Filadelfii. "To przeszkadza prawdopodobnie komicznie produktywności. Bóg wie, co robi do mózgów naszych dzieci." Na szczycie wszystkich sieci społecznych, pytanie było jak mogli ubiegać się o maksymalny czas użytkownika przy pobieraniu ich najwyższą uwagę.

Aby osiągnąć ten cel, Facebook panienko teraz, a następnie dopaminy kopać swoich członków, a mianowicie, gdy inny użytkownik odpowiada na posty. To z kolei motywuje użytkowników z kolei produkować więcej treści i reakcje. Mechanizm ten jest pętla, pętla potwierdzenia społecznej. To jest dokładnie ten rodzaj rzeczy, że haker jak myślał o sobie, "ponieważ wykorzystuje słabość ludzką psychikę",

Założycielem social media - Mark Zuckerberg, Kevin Systrom z Instagram, ale on sam - miał na jego świadomość. "I zrobiliśmy to w każdym razie", Wcześniej powiedział przyjaciół, social media byli sceptyczni, "w końcu dostać się zbyt", Tymczasem on sam odmówił sieci Parker, który był jego akcji na Facebook miliarder powiedział.(AP) /(ANW)