Fałszywych ostrzeżeń pobierania opłat za korzystanie z youporn.com

Fałszywych ostrzeżeń pobierania opłat za korzystanie z youporn.com

Obecnie w obiegu e-mail, w którym kancelaria pieniądze zapotrzebowania na które odwiedził youporn.com strony. To jest fałszywy.

"Masz oferty online youporn.com skorzystało"Mówi się w wiadomości e-mail, który nawiedza obecnie przez skrzynek pocztowych. To rzekomo wzywa do firmy "Auer Witte Thiel" adresatów, 270 euro za użytkowanie - zapłacić - faktycznie nieodpłatnego ofertą. Ponadto, nawet małe drobne i opłat bankowych były spowodowane. Jako rachunek bankowy w Commerzbanku zauważyć. Ten e-mail jest fałszywy, konsument Rheinland-Pfalz ustaliła, po konsultacji z firmą.

Ostrzeżenie mówi się, że pochodzą z Wondo GmbH & Co KG. "Chorzy powinni być zastraszani przez napomnienia nie i nie zapłaci żądanej kwoty"Zaleca Barbara Steinhöfel, sekretarz dla telekomunikacji i mediów cyfrowych konsumenta. Zamiast tego, należy zgłosić to na policję zainteresowanych.

"Zignorować lub zniszczyć"

Na stronie państw firmową prawo: "Pod numerami 10316002088 i 131213371312 niepoprawne e-maile są wysyłane w naszym imieniu. Komunikaty te nie pochodzą z naszej firmy. Prosimy, aby zignorować tego e-maila lub zniszczyć i przeprosić za to, nie zainicjowany przez nas niedogodność."

częścią portfela kancelarii Monachium "zarządzanie należnościami", Pisze o sobie: "do odzyskania dużej ilości długu, nawet w najniższych rozmiarach biletowych"Do specjalizuje. Inni prawnicy podkreślają, że Auer Thiele Witt sprawia składek zastrzeżonych dla randkowych flirtować portali, gdzie może to być albo pułapki abonamentowe.(ANW)