IPO Witam Fresh: Nieznaczne zyski z pierwszego dnia

Witam Fresh brakowało w przychodach maksymalnej IPO

(Zdjęcie: Witam Fresh)

Do 318 mln euro bierze udziału programu Internet Rocket Witam świeżą w debiucie giełdowym. Pieniądze będą płynąć do ekspansji.

Udziały dołu gotowania nadawca Witam Fresh rozpoczął zwycięstw w pierwszym dniu obrotu. jej pierwszy kurs był na Xetra w czwartek o 10,60 euro, 3,41 procent wyższe niż jego cenie emisyjnej 10,25 euro. Wreszcie, gazety nadal kosztuje 10,47 euro.

Na giełdzie, przynosi uczestnictwo w Internecie specjaliści Start-up Rocket w kolejności do wartości około 1,7 mld Euro.Anfangs Witam Fresh już oferowanych akcji w przedziale od 9,00 do 11,50 euro, ale to wtedy podobno zatęża do 10,25 do 11,50 euro. Dzięki stałej cenie emisyjnej firma zajmuje się na 318 milionów euro. Z wpływów, które wynikają w pełni Cześć świeży dalsze rozszerzenie jest finansowania.

Jednak straty są napisane

Witam Fresh należała do większości IPO na Rocket Internet; Teraz Udział specjalistów rozruchu spadła o dobre 53 procent do 47,6 procent. Rakieta Internet może być oddzielony po 90 dniach kolejnych dokumentów oraz pozostałych inwestorów. Zarządzanie Hello Fresh musiał czekać ze sprzedażą akcji dziewięć miesięcy dłużej.

Firma nigdy nie starał się do końca 2015 roku wejść na giełdę, ale potem wycofał się. Witam Fresh powstała w 2011 roku i wyposażony w ponad 2000 pracowników w drugim kwartale w sumie 33,7 mln posiłków dla około 1,3 miliona aktywnych klientów. Sprzedaż wyniosła 230 mln euro. Firma nadal nadpisywania straty - ale chce osiągnąć w ciągu najbliższych 15 miesięcy, punkt break-even dla skorygowanego zysku operacyjnego (EBITDA) i Skorygowana EBITDA w perspektywie średniookresowej, margines od 12 do 15 procent.(Z materiałem AP) /(Axk)