Sąd: 1 & 1-reklama „Najlepsza sieć” jest mylące

Sąd: 1 & 1 Reklama

(Figura 1&1)

Jak ma 1&1 oraz ich usta się o czymś: Sąd Okręgowy Wyższej Kolonii sklasyfikowany z "najlepsza sieć" kampania reklamodawcy dostawcy być mylące.

Firma telekomunikacyjna 1&One nie muszą się ze stwierdzeniem, "Najlepszą sieć jest na 1&1" reklamować. Kampania reklamowa została mylące, Sąd Okręgowy Higher (OLG) Kolonia postanowił, zgodnie środę. Z nakazu, sąd wniosek Deutsche Telekom miejsce. (Odnośnik 6 P 97/17)

Reklama w kwestii można zrozumieć, że jeden&1 własną niezależną sieć od innych dostawców posiadać, sąd uznał. W rzeczywistości firma złapać dużo na sieci innych dostawców - w tym Telekom - powrót i korzystania z nich. Ponadto, 6. Izby Cywilnej zabrania firmom z Montabaur używać zarejestrowanego znaku towarowego Deutsche Telekom, w reklamie.

1&1 miał w sierpniu i wrześniu w prasie, na billboardach, w Internecie i telewizji z "najlepsza sieć" reklamowane. Ogłoszenie następuje 1 abseil&Jeden przedstawiciel wyjściowej HOCHHAUSFASSADE pokryć plakat telekomunikacyjnego z własnej reklamy. Sąd Apelacyjnego z dnia 19 września nie jest jeszcze ostateczna.(AP) /(Axk)