eBay jest trochę wgląd

eBay jest trochę wgląd

Rynku online eBay wydała aktualne statystyki, co użytkownicy szukają, kiedy i jakie towary są poszukiwane.

Rynku online eBay może wyglądać nieco kulisy publiczności i opublikował dane statystyczne dotyczące korzystania z platformy w ubiegłym roku po raz pierwszy. Chociaż szczegółowy raport recyklingowi wizualny daje wiele szczegółów, ale nie daje prawdziwy przegląd obrotu na portalu internetowym. Po tym wszystkim, niektóre twarde liczby mogą być pobierane: Według eBay istnieją obecnie 1,1 mld sztuk, zestaw 17 milionów nabywców z Niemiec są aktywne w serwisie eBay. 81 procent sprzedawanych towarów są nowe, 69 procent wysyłają bezpłatną wysyłkę.

Ekscytująca ciężko numer, który nazywa eBay, odsetek użytkowników mobilnych. Leżący na zakupy na 40 procent - prawie dwie trzecie użytkowników kupić na eBay więc nadal klasyczny pulpit. Zakupy online sezon wakacyjny w ubiegłym roku osiągnął swój punkt kulminacyjny w trzecią niedzielę Adwentu, więc około dwa tygodnie przed Bożym Narodzeniem.

eBay opublikowany raporcie wielu szczegółów na temat liczby wyszukiwań dla konsol do gier: 14.300 wyszukiwań były w dniu zwolnienia dla SNES mini, kwadraty, a następnie przełącznik Nintendo z 14.100 i Xbox z 11,400. Na wysokości hype Fidget Spinner w maju szukał klientów eBay średnio co 3 sekundy po małych żyroskopów.

Czynniki zewnętrzne i zmieniające się pory roku znacząco oddziaływać na zapytań: A zimowy w drugim tygodniu stycznia, niech liczbę wyszukiwań do przewozu, łopatą śniegu i soli wspinać wielokrotnością górę. Na początku maja, po czym nagle zapytał okulary, wentylatory i parasole. A kiedy małżeństwo dla wszystkich zdecydowano w Bundestagu, popyt strzelano flagi w górę tęczy.(Uma)