aresztowanych w Kosowie domniemany Operatorzy Kinox.to

Streamingprotal Kinox.to

Kinox.to jest następcą 2011 Portal odłączonym bocznej kino.to.

(Zdjęcie: AP, Matthias Hiekel / archiwum)

Jeden z dwóch mężczyzn, którzy są za nielegalne streamingu portalu Kinox.to, zwróciła się do władz w Prisztinie. Po jego starszy brat będzie gefahndet.

Trzy lata po ucieczce z Niemiec, policja aresztowała jednego z dwóch domniemanych zwolenników o nielegalne platformie streamingu Kinox.to w Kosowie. 24-latek został już aresztowany na początku czerwca w stolicy Prisztinie, powiedział rzecznik Urzędu Dreźnie Prokuratora Generalnego we wtorek. Jak Handelsblatt poinformował, młodszy z dwóch braci podejrzanych o dobrowolnie do władz. Drugi podejrzany jest nadal zanurzona.

Ustalenia ekstradycji z władzami Kosowa prowadził prokurator Oliver Möller powiedział dpa. "Jeśli to jest następnie przenoszona do Niemiec, Badania będą kontynuowane tutaj." 24 i 27 roku życia mężczyźni rodzina pochodzi z byłej Jugosławii. Starszy brat urodził się w rejonie dzisiejszego Kosowa, młodszy w Szwecji. Obie mają obywatelstwo niemieckie.

Naruszenie praw autorskich i haraczy

Braci zarzuca się po promowany, między innymi, portal Kinox.to i Filehoster Freakshare i Bitshare. Kinox.to został uznany za nieoficjalny sequel do 2011 roku zamknięty portal kino.to. W tym kontekście, prokuratura twierdzi, że dwa rozboju, napaść, podpalenie, praw autorskich i uchylania się od opodatkowania.

Obaj oskarżeni są po nalocie w październiku 2014 roku w biegu. Śledczy przeszukali sześć apartamentów i lokali użytkowych, w tym zamieszkania rodziców w Lubece, bracia tam, ale nie znalazł. Były reklamowane międzynarodowy nakaz aresztowania dochodzenia. W ramach operacji policyjnej inny podejrzany został aresztowany, który został już skazany na karę więzienia od trzech lat i czterech miesięcy. (VBR)